Van Veeteren-reeks 4 - De vrouw met de moedervlek Deel 4 uit de van Veeteren serie

Hakan Nesser

Van Veeteren-reeks

Taal: Nederlands

Afbeeldingen

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

Verteller(s):

Wilbert Gieske

NederlandsE-book978904452485729 februari 2012248 pagina'sEPUB
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de Kobo via bol app.

Hakan Nesser

Hakan Nesser

Håkan Nesser (Zweden, 1950) is een van de meest succesvolle Zweedse misdaadschrijvers. Hij is vooral bekend van de reeks met commissaris Van Veeteren, die bij De Geus is uitgegeven en ook verfilmd werd. Naast deze succesvolle reeks verschenen bij De Geus de spannende novelle Valse vriendinnen, De zomer van Kim Novak en De stilte na Sarah.

De eerste twee boeken met inspecteur Barbarotti in de hoofdrol, De man zonder hond en Een heel ander verhaal, zijn reeds verschenen; Het tweede leven van meneer Roos en De eenzamen verschijnen in 2013 bij De Geus. Op bol.com vind je alle boeken van Hakan Nesser, waaronder het nieuwste boek van Hakan Nesser.
Alles van Hakan Nesser

Samenvatting

De vrouw met de moedervlek – Veel heeft ze niet van haar moeder geërfd, maar wel een grenzeloze haat jegens een groep mannen en de smeekbede hen te doden. Kort in het nieuwe jaar worden in Maardam twee mannen vermoord aangetroffen. Ze zijn in de borst geraakt en bovendien is hun onderlijf weggeschoten. Commissaris Van Veeteren heeft nauwelijks aanknopingspunten. Vast staat alleen dat er één dader aan het werk geweest is, vermoedelijk een vrouw die in haar eer is aangetast. Een theorie die Van Veeteren geen stap vooruit brengt.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Uitvoering
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
29 februari 2012
Aantal pagina's
248
EPUB
Digitaal watermerk
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Vertaling

Eerste Vertaler

Clementine Luijten

Originele titel
Kvinna med f�delsem�e

Betrokkenen

Hoofdauteur

Hakan Nesser

Tweede Auteur

Onbekend

Hoofduitgeverij

De Geus Spanning

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet)Kobo e-readerDesktop (Mac en Windows)iOS (smartphone en tablet)Windows (smartphone en tablet)

Toegankelijkheidsinformatie

Visueel aanpasbaar
Inhoud van Ebook Bevat
Tekst

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

AI-gegenereerd
Nee
Editie
1
Kookboek
Nee
Porno
Nee
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789044524857

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?

Ebook

Beschikbaarheid

Leverbaar

Beschikbaar in Kobo Plus

Beschikbaar in Kobo Plus

Reviews

Gemiddeld 4,0 van de 5 sterren uit 6 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
goed boek...
30 december 2020Heeft dit artikel gekochtmavhe
  • aanrader

    bijzonder goed geschreven, met hier en daar een vleugje humor die je laat schokschouderen...

    Boek is in slechte staat
    8 juni 202360-69 jaarBierumHeeft dit artikel gekochtWillekeur10

    slechte staat. veel in gekrast,, fus écht teveel voor betaald!!!

    spannend verhaal
    20 juli 202170+ jaarKontichHeeft dit artikel gekocht5580
    • Spannend

      Nesser is altijd goed voor een spannend verhaal.

      Heel fijn leesboek
      8 januari 201960-69 jaarUithoornHeeft dit artikel gekochtZwartje1953
      • Goede kwaliteit
      • Voordelige koop

        Ik heb het als cadeau gegeven aan een fan van Hakan Nesser, dus kan er zelf niet zoveel over vertellen maar boeken van Scandinavische auteurs zijn over het algemeen erg goed.

        Zeer goed
        1 oktober 201870+ jaar's-HertogenboschHeeft dit artikel gekochtAbgo
        • Voordelige koop
        • Kwetsbaar

        Voordeel: voordelige koop. Nadeel: kwetsbaar.

        Sterke verhaallijnen.
        13 juni 201750-59 jaarBelgiëHeeft dit artikel gekochtSloefjes
        • Spannend
        • Meeslepend verhaal
        • Goed plot

          Voor mensen zoals ik die graag boeken van Hakan Nesser lezen, was het weer genieten. Wat me in dit boek fascineerde was dat het verhaal zoveel compassie met de dader gaf. Je hoopt gewoon dat de dader niet gearresteerd wordt. Lees zelf maar...

          Kies gewenste uitvoering

          Kies je uitvoering
          Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
          Direct beschikbaar
          Verkoop door bol
          • Ebook is direct beschikbaar na aankoop

          • Ebooks lezen is voordelig

          • Dag en nacht klantenservice

          • Veilig betalen

          Bekijk retourvoorwaarden

          • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.

          Bekijk de retourvoorwaarden

          Bekijk ook eens

          Idun Lind - De schaduwzus

          De Hollander 4 - De loods

          De Hollander 3 - De redder

          Bennie Griessel 9 - Skorpio

          De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 26 euro en 98 cent..

          De Hollander 1 - De Hollander

          De Hollander 2 - De duiker

          Anderen bekeken ook

          Bekijk de hele lijst
          Bloedstollende spanning met Kobo Plus

          Over de serie Van Veeteren-reeks

          Het grofmazige net

          Vrouw Met De Moedervlek

          Grofmazige Net

          Meer uit de serie Van Veeteren-reeks

          Vaak samen gekocht

          Van Veeteren-reeks 3 - De terugkeer

          Verkoop door bol

          Van Veeteren-reeks 2 - Het vierde offer

          Verkoop door bol

          Van Veeteren-reeks 5 - De commissaris en het zwijgen

          Verkoop door bol

          Van Veeteren-reeks 1 - Het grofmazige net

          Verkoop door bol

          Van Veeteren-reeks 8 - De dode op het strand

          Verkoop door bol
          Bekijk de hele lijst