Strike-The Ink Black Heart The Number One international bestseller (Strike 6)

Robert Galbraith

Cormoran Strike

Taal: Engels

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

Verteller(s):

Robert Glenister

EngelsHardcover978075158420230 augustus 20221024 pagina's
Robert Galbraith

Robert Galbraith

Robert Galbraith is het pseudoniem van J.K. Rowling, bestsellerauteur van de 'Harry Potter'-serie en 'Een goede raad'. De 'Cormoran Strike'-boeken, Koekoeksjong, Zijderups, Het slechte pad, Witte dood, Kwaad bloed, Inktzwart hart en Stromend graf schoten allemaal meteen naar de top van nationale en internationale bestsellerlijsten. De boeken werden verfilmd door BBC One. Auteursfoto Copyright: Debrah Hurford Brown © J.K. Rowling 2018.
Alles van Robert Galbraith

Samenvatting

The next thrilling instalment in the highly acclaimed, international bestselling series featuring Cormoran Strike and Robin Ellacott, written by Robert Galbraith, a pseudonym of J.K. Rowling.



Number one bestseller in the UK, Sunday Times, Irish Times and Australia, September 2022

When frantic, dishevelled Edie Ledwell appears in the office begging to speak to her, private detective Robin Ellacott doesn't know quite what to make of the situation. The co-creator of a popular cartoon, The Ink Black Heart, Edie is being persecuted by a mysterious online figure who goes by the pseudonym of Anomie. Edie is desperate to uncover Anomie's true identity.

Robin decides that the agency can't help with this - and thinks nothing more of it until a few days later, when she reads the shocking news that Edie has been tasered and then murdered in Highgate Cemetery, the location of The Ink Black Heart.

Robin and her business partner Cormoran Strike become drawn into the quest to uncover Anomie's true identity. But with a complex web of online aliases, business interests and family conflicts to navigate, Strike and Robin find themselves embroiled in a case that stretches their powers of deduction to the limits - and which threatens them in new and horrifying ways . . .

A gripping, fiendishly clever mystery, The Ink Black Heart is a true tour-de-force.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Uitvoering
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
30 augustus 2022
Aantal pagina's
1024
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Vertaling

Originele titel
The Ink Black Heart

Betrokkenen

Hoofdauteur

Robert Galbraith

Tweede Auteur

Robert Glenister

Hoofduitgeverij

Little, Brown

Tweede Uitgeverij

Hachette Uk

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Hachette Ireland
Fabrikant Adres
8 Castlecourt Centre, Castleknock Road, Castleknock, Dublin 15, D15 XTP3 - D15 XTP3 - Dublin - IE
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@hbgi.ie

Overige kenmerken

AI-gegenereerd
Nee
Dyslexievriendelijk
Nee
Editie
2022
Extra groot lettertype
Nee
Kookboek
Nee
Porno
Nee
Primaire Productiemaatschappij
Hachette Audio
Product breedte
162 mm
Product hoogte
58 mm
Product lengte
242 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
166 mm
Verpakking hoogte
64 mm
Verpakking lengte
240 mm
Verpakkingsgewicht
1840 g

EAN

EAN
9780751584202

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?

Boek

Beschikbaarheid

Leverbaar

Taal

Engels

Type boek

Hardcover

Reviews

Gemiddeld 4,4 van de 5 sterren uit 14 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Prima boek. Jammer dat je teveel moet betalen
31 augustus 2022Heeft dit artikel gekochtEenlezer1
    • De opeens zakkende prijs bij publicatie

    Het boek is prima en het is fijn dat het is bezorgd op de dag van publicatie. Wat mij teleurstelt is dat als je al maanden geleden hebt besteld je 22,99 betalen moet en op de dag van publicatie de prijs opeens 16,99 is.

    Fijne opvolger in de Strike serie
    11 november 202240-49 jaarHeeft dit artikel gekochtkmkmka
    • Spannend
    • Verrassende ontknoping

      Ik heb lang uitgekeken naar het vervolg van de Strike serie, en ik heb het met plezier gelezen. De aantrekkingskracht tussen Robin en Cormoran is sterker dan ooit maar iets minder prominent aanwezig. Een verbetering ten opzichte van de vorige delen, waar de herhalende gedachten over elkaar (en het elkaar verkeerd begrijpen) bijna irritant werden... Het lezen van de online, parallelle conversaties in de game kostte wel wat aandacht, en ik denk niet dat het op een e-reader goed te volgen is. In een fysiek boek is het echter goed te doen.

      Weer een heel goed verhaal
      21 december 202250-59 jaar'S-heerenhoekHeeft dit artikel gekochtMelianbee

      Als je begint te lezen kun je niet meer stoppen! Wees gewaarschuwd! Het verhaal zit weer zo goed in elkaar dat je echt wilt weten hoe het zit.

      Super langdradig
      30 juni 202470+ jaarRandstadHeeft dit artikel gekochtZyxelle

      Echt de slechtste CS tot nu toe. Zo langdradig, eindeloze, niet interessante speculaties. Wat ik ook nog steeds niet begrijp is waarom 2 volwassen mensen niet kunnen toegeven dat ze elkaar aantrekkelijk vinden, maar dat dat gezien de werksituatie niet handig is. Puberaal geneuzel, vindt hij mij leuk, of zij mij, keek ze naar me, wilde ze me nu kussen......Word in hemelsnaam volwassen!

      Teleurstellend vervolg
      28 april 202460-69 jaarZaandamHeeft dit artikel gekochtMarjoleinMasereeuw
      • Je bent lang bezig
      • Herhaling
      • Langdradig

      Ik ben inmiddels halverwege en zal het ook wel uitlezen, maar wat een teleurstelling dit boek. Een hoop gedetailleerd gezemel over een online game. Het lezen kost net zo veel moeite als het verplicht door Robin spelen van deze game in de hoop een moord op te lossen.

      29 september 2026Heeft dit artikel gekochtPaul449

      Spannend


      Kies gewenste uitvoering

      Kies je uitvoering
      Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 32 euro.
      Op voorraadSelect
      Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
      Verkoop door bol
      • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

      • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

      • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

      • Dag en nacht klantenservice

      Bekijk retourvoorwaarden

      • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

      Bekijk ook eens

      Cormoran Strike 6 - Inktzwart hart

      Cormoran Strike 6 - Inktzwart hart

      Courtney 32 - Courtney's ultimatum

      Cormoran Strike 8 - De gemerkte man

      Leven en werk van rechercheur De Cock

      Cormoran Strike 8 - De gemerkte man

      Anderen bekeken ook

      Strike - The Ink Black Heart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 16 euro en 99 cent..

      The Hallmarked Man

      in prijs verlaagd

      De adviesprijs is De adviesprijs is 34 euro en 89 cent..

      Strike-The Running Grave

      Cormoran Strike 6 - The Ink Black Heart

      De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 76 cent..

      Strike 6 - The Ink Black Heart

      in prijs verlaagd

      De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 6 euro en 99 cent..

      Go Tell the Bees That I Am Gone

      Cormoran Strike 6 - Inktzwart hart

      Bekijk de hele lijst

      Over de serie Cormoran Strike

      Cormoran Strike is een oorlogsveteraan die na een persoonlijke tragedie privédetective is geworden. Samen met zijn assistente Robin Ellacott lost hij nu de gruwelijkste moorden in

      Koekoeksjong / druk 1

      Cormoran Strike 1 - Koekoeksjong

      Meer uit de serie Cormoran Strike
      Bloedstollende spanning met Kobo Plus

      Vaak samen gekocht

      Strike-The Running Grave

      The Silkworm

      The Hallmarked Man

      deal

      De adviesprijs is De adviesprijs is 27 euro en 99 cent..

      Verkoop door bol

      Lethal White

      in prijs verlaagd

      De adviesprijs is De adviesprijs is 16 euro en 99 cent..

      Verkoop door bol

      Troubled Blood

      Cuckoos Calling

      De adviesprijs is De adviesprijs is 16 euro en 99 cent..

      Verkoop door bol
      Bekijk de hele lijst