LEGO Sonic the Hedgehog Sonics Supersnelle Uitdaging - 76990

LEGO

LEGO Sonic the Hedgehog

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

LEGO
Merk:

LEGO

Uitgever:

LEGO

Personage:

Sonic

292 onderdelen1 minifiguren2023

Productbeschrijving

Kinderen vanaf 6 jaar die van Sonic houden, worden echte helden met Sonics supersnelle uitdaging (76990). De speelset bevat een snelheidsbol en een lanceerder om de Sonic the Hedgehog figuur over het parcours te laten racen terwijl hij de Badnik Moto bug verslaat en zijn kameraad Flicky bevrijdt. Gebruik de lanceerder om Sonic te helpen de ringen te verzamelen, door de poort te vliegen en de helling op te suizen om de Chaosdiamant te bereiken.

Deze set zit vol actie, maar biedt kinderen ook de mogelijkheid om rollenspellen te spelen terwijl ze voor de Flicky zorgen. Nadat ze de Badnik hebben verslagen, kunnen kinderen doen alsof Sonic zich ontspant met zijn favoriete pittige hotdog en op zijn dj-set speelt.

Ontdek de wereld van LEGO Sonic the Hedgehog speelgoed sets voor snelheid, actie en creatief spel. Fans van de Blauwe Waas kunnen hun favoriete Sonic avonturen naspelen en daarna voor Sonics dieren vriendjes zorgen. Dit speelgoed voor kinderen is een leuk cadeau voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar.

Afmetingen: de snelheidsbollanceerder is ca. 4 cm hoog, 14 cm breed en 5 cm diep.

Bevat 292 onderdelen.

Productspecificaties

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark
Fabrikant Adres
LEGO System A/S,Aastvej 1,7190 Billund, Denmark
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
customercare@lego.com

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
10 jaar
6 jaar
Aantal benodigde accu's/batterijen
0
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
Aantal minifiguren
1
Aantal onderdelen
292
Accu/batterij code
Geen batterij
Nee
Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist
Niet van toepassing
Bluetooth vereist
Niet van toepassing
CE markering
Zichtbaar
Niet van toepassing
Doelgroep
Kinderen
Fan Merchandise
Ja
Geslacht
Jongens en meisjes
Jaar van uitgave
2023
Niet van toepassing
Kleur
Meerkleurig
Kwaliteitslabel
CE
MPN (Manufacturer Part Number)
76990
Manier van bouwen
Bouwstenen
Materiaal
Kunststof
Niet van toepassing
Niet van toepassing
Personage
Sonic
Personage van toepassing
Ja
Product breedte
354.00 cm
Product hoogte
0 cm
Product lengte
59.00 cm
Speelgoedthema
Bouwplaats
Speelgoedthema van toepassing
Ja
Taal handleiding
Universeel
Type STEM-speelgoed
Engineering
Type constructiespeelgoed
Bouwset
Type merchandise
Games merchandise
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
212 mm
Verpakking hoogte
60 mm
Verpakking lengte
355 mm
Verpakkingsgewicht
0.44 kg
Voedingstype
Geen voedingstype
Niet van toepassing
eWaste
Nee

EAN

EAN
5702017419480

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Video

Reviews

Gemiddeld 4,7 van de 5 sterren uit 6 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Super leuk
9 september 202350-59 jaarAmsterdamHeeft dit artikel gekochtjm1964

ik heb Sonic lego gekocht voor mijn kleinzoon hij was dolgelukkig mee.

Prachtig
22 mei 2024Heeft dit artikel gekochtSadreg55

Prachtig!

Heel leuk
30 december 2023Heeft dit artikel gekochtRAtSCollection
  • Makkelijk te bouwen
  • Goede prijs
  • Goede kwaliteit

    Zoontje van 4 kan het zelf bouwen, leuk Sonic figuurtje erbij. Veel plezier voor een goede prijs! Aanrader

    Topproduct, top geleverd
    10 december 202350-59 jaarGeldropHeeft dit artikel gekochtFlame32

    Mooi kado voor mijn neefje. Hij blij, wij blij..

    Niet echt leuk
    30 november 202340-49 jaarHeeft dit artikel gekochtDebbie876

    Het is van goede kwaliteit maar de prijs en wat ze er voor krijgen en mee kunnen doen valt tegen

    Kleinzoon erg blij
    4 september 202360-69 jaarHaarlemHeeft dit artikel gekochtMitoda

    Heel blij gezicht van onze kleinzoon.,Heeft lekker samen met zijn oom gebouwd

    Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 79 euro en 99 cent.
    Voor 15:00 uur besteld, dinsdag in huis
    • Bestellen en betalen via bol

    • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

    • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

    • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

    • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

    Bekijk retourvoorwaarden

    Bekijk extra partnervoorwaarden

    Bekijk ook eens

    LEGO Game Boy Bouwpakket voor Volwassenen - 72046

    De adviesprijs is De adviesprijs is 59 euro en 99 cent..

    Anderen bekeken ook

    LEGO® Sonic the Hedgehog™ Team Sonic Commandotruck - 77006

    De adviesprijs is De adviesprijs is 69 euro en 99 cent..

    LEGO Sonic the Hedgehog™ - Tails' avonturenboot - 76997

    LEGO® Sonic the Hedgehog™ Knuckles vs. Dr. Eggman Egg Crusher Mecha - 77005

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    LEGO Sonic - 77118 - Silvers Auto - Knuckles' Monstertruck

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    LEGO Sonic the Hedgehog Amy's Dierenopvangeiland - 76992

    De adviesprijs is De adviesprijs is 52 euro en 99 cent..

    LEGO LEGO Ideas Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone Bouwpakket voor Volwassenen 21331

    De adviesprijs is De adviesprijs is 79 euro en 99 cent..

    Bekijk de hele lijst
    Opgroeien was nog nooit zo leuk

    Over de serie LEGO Sonic the Hedgehog

    LEGO Sonic the Hedgehog Amy's Dierenopvangeiland - 76992

    De adviesprijs is De adviesprijs is 52 euro en 99 cent..

    Meer uit de serie LEGO Sonic the Hedgehog
    De wereld van Jan van Haasteren

    Vaak samen gekocht

    LEGO Sonic the Hedgehog Tails' werkplaats en Tornado vliegtuig - 76991

    LEGO Sonic the Hedgehog Amy's Dierenopvangeiland - 76992

    De adviesprijs is De adviesprijs is 52 euro en 99 cent..

    LEGO 76994 Sonic the Hedgehog Sonics Green Hill Zone loopinguitdaging Speelgoed met Amy Figuur

    LEGO 76996 Sonic the Hedgehog Knuckles' mechabewaker Bouwbaar Game Speelgoed Figuur

    Super Mario Bros. Wonder - Nintendo Switch

    De adviesprijs is De adviesprijs is 64 euro en 95 cent..

    Verkoop door bol
    Bekijk de hele lijst
    Tweedekans gaming, vertrouwd via bol.