Fanola No Yellow Shampoo - Geblondeerd haar - 1000 ml

Fanola

Fanola No Yellow

Merk:

Fanola

1000 mlHaarprobleem: Droog haar

Productbeschrijving

Fanola No Yellow Shampoo is een zilvershampoo speciaal voor geblondeerd haar, haar met highlights en blond of grijs haar.

De paarse pigmenten in deze anti-yellow shampoo neutraliseren ongewenste gele tinten. Gele tinten kunnen ontstaan na het kleuren van het haar en dit kan diverse oorzaken hebben. Fanola No Yellow shampoo zorgt ervoor dat tinten zoals ijs, as, grijs en blond langer behouden blijven.

Voordelen:

- Geschikt voor geblondeerd haar, haar met highlights, blond en grijs haar

- Met paarse pigmenten om gele tonen te neutraliseren

- Voor een beter kleurbehoud

- PH 5.0 / 5.2

Gebruik: masseer de no-yellow shampoo door het hele haar, schuim het goed op en laat 1 tot 5 minuten intrekken. Spoel de shampoo goed uit. Gebruik zilvershampoo 2 a 3 keer per week en altijd in combinatie met een verzorgende conditioner of verzorgend masker.

Wat is en doet een zilvershampoo?

Zilvershampoo is een blauw/paarskleurige shampoo die ongewenste gele pigmenten in het haar neutraliseert. Zilvershampoo kan ook gebruikt worden om een grijzige tint in het haar te creëren. Door de blauw/paarse pigmenten in een zilvershampoo wordt de haarkleur koeler. De shampoo is vooral geschikt voor natuurlijk blond en grijs haar, geblondeerd haar en haar met highlights. De reden dat iedere zilvershampoo blauw/paars is, heeft te maken met de kleurencirkel. Geel en paars staan namelijk recht tegenover elkaar, waardoor de kleuren elkaar neutraliseren.

Zilvershampoo maakt het haar niet lichter, wel verandert de tint van het haar, waardoor het lichter kan lijken. Het kan zijn dat de paarse kleur doorslaat, dan heeft de shampoo te lang kunnen intrekken. Laat de zilver shampoo daarom nooit langer dan vijf minuten intrekken. Na twee keer wassen met normale shampoo is de paarse kleur weer verdwenen. Bij poreus haar is de kans groter dat de kleur doorslaat naar paars, laat de shampoo dan minder lang intrekken.

Productspecificaties

Productinformatie

Type shampoo
Zilvershampoo
Alle haartypes
Haarprobleem
Droog haar
Haarkleur
Alle haarkleuren
Geslacht
Unisex
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Ingrediënt specificaties

Ingrediënten
Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acid Violet 43, Fragrance, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Wine Extract, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate
Met conditioner
Nee
Cosmetica ingrediënt
Keratine
Dermatologisch getest
Ja
Hypo-allergeen
Nee
Parabenenvrij
Nee
Sulfaatvrij
Nee
Siliconenvrij
Ja
Ja
Natuurlijke ingredienten
Nee

Capaciteit en afmetingen

Inhoud
1000 ml
Aantal dispensers
1 stuk(s)
Inhoud per dispenser
1000 ml
Type dispenser
Flacon
Product gewicht
1102 g
Verpakkingsgewicht
1.10 kg
Verpakking lengte
281 mm
Verpakking breedte
90 mm
Verpakking hoogte
80 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar

Overige informatie

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Nederland
Waarschuwingen
Niet gebruiken bij een allergie of overgevoeligheid voor een van de ingrediënten. Stop het gebruik bij irritatie en raadpleeg een arts indien nodig. Uitsluitend gebruiken zoals aangegeven in de gebruiksaanwijzing.
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
H319:Veroorzaakt ernstige oogirritatie
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
Niet van toepassing
Voorzorgsmaatregelen
Alleen bestemd voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen. Bij contact direct uitspoelen met water. Niet gebruiken bij een gevoelige of beschadigde huid. Koel en droog bewaren, uit direct zonlicht. Buiten bereik van kinderen houden.

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Fanola
Fabrikant Adres
Via dei Fiori 10/C, 35018 San Martino di Lupari, Italië
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@fanola.it

EAN

EAN
8032947861477

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Merk

Fanola

Geslacht

Unisex

Hulp bij

Droog haar

Video

Reviews

Gemiddeld 4,5 van de 5 sterren uit 358 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Fanola shampoo
22 juni 201820-29 jaarApeldoornHeeft dit artikel gekochtLianLevy88
  • veel pigmenten
  • makkelijk in gebruik
  • goede prijs kwaliteit verhouding
  • snelle levering
  • chemische snoep geur

Wat een goede shampoo! Hoe lang ik ook een blondeer in mijn haar laat zitten, het word altijd gelig. Door deze shampoo 5 min te laten zitten en om de dag hier mee te wassen is mijn balayage perfect.

Perfecte zilvershampoo
15 december 201920-29 jaarBorgloonHeeft dit artikel gekochtBoTh990
  • super gepigmenteerd
  • je krijgt onmiddelijk grijze lokken

    Ik gebruikte deze shampoo in het kapsalon waar ik werkte met mensen die wat gele lokken hadden, na het inmasseren hadden ze onmiddelijk grijze lokken. Ik heb deze nu zelf ook aangekocht en is super goed! Ik doe er nu al meer als een jaar mee ( gebruik ze 3x per week) en is nog lang niet leeg. Je moet ze natuurlijk niet laten inwerken want dan heb je paars haar. Echt super shampoo! Iedereen vraagt waar ik mijn haar grijs heb laten kleuren ( ik was eerst geel), dan zeg ik dat dit puur van een shampoo komt.

    Top shampoo !
    12 november 2018Heeft dit artikel gekochtDebbie919
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

      Deze shampoo doet echt wat hij beloofd, de gele gloed is helemaal verdwenen uit mijn haar. Laat hem niet te lang intrekken! Doordat deze shampoo zo sterk is heb je snel al een paarse gloed in je haar.

      Awwwwwese shampoo
      21 april 202130-39 jaarRotterdamDariko
      • snel resultaat
      • goedkoop

        Dames, als je na een bezoek aan de kapper met een droeftoetter geel of oranje hoofd de wereld bent ingegaan, is dit dé oplossing. Ik had een “prachtige” mix van geel & oranje haar, balayage gone bad, zeg maar. Heb de No Yellow shampoo gemengd met No Orange van dit merk en na slechts 1 wassing was het al enorm verbeterd. Breng de shampoo op gewassen haar, ongeveer 5/6 minuutjes laten intrekken (mijn haar was behoorlijk warm) en een goede leave in conditioner gebruiken.

        Werkt goed, ruikt lekker
        26 november 201830-39 jaarDen HaagHeeft dit artikel gekochtKarenDH
        • Goede kwaliteit
        • Voordelige koop
        • ruikt lekker
        • onhandige grote fles

        Deze shampoo doet zijn werk goed, erg goed, waardoor je het echt maar heel kort in je haar moet laten (anders wordt het paars!) De grote fles is voordelig in prijs, maar onhandig in gebruik. Overgieten in een kleiner flesje levert veel geknoei op. Ook opletten met witte voegen in de douche, eventuele spetters goed afspoelen, anders krijg je paarse vlekken.

        Topproduct en service
        20 maart 2018Heeft dit artikel gekochtMystery83
        • Goede kwaliteit
        • Voordelige koop
        • duurzaam

          De enige zilvershampoo die bij mij echt grijs effect blijft geven.


          Kies gewenste uitvoering

          Kies je inhoud
          Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 19 euro en 99 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 20 cent..

          De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 20 cent..

          100+ verkocht vorige maand

          Op voorraadSelect
          Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
          • Bestellen en betalen via bol

          • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

          • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

          • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

          Bekijk retourvoorwaarden

          Bekijk extra partnervoorwaarden

          • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
          • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

          Bekijk ook eens

          Anderen bekeken ook

          Fanola No-Yellow Shampoo - 350 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 16 euro en 74 cent..

          Fanola No-Yellow Shampoo - 100 ml

          Fanola No Yellow Masker Haarmasker Extra Violet Pigment - 350 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 22 euro en 61 cent..

          Fanola No Yellow Mask Cuidado Kur haarmasker - 1000 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 34 euro en 22 cent..

          Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo - 250 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 18 euro..

          Bekijk de hele lijst
          Ontdek Wella Professionals

          Over de serie Fanola No Yellow

          Fanola No Yellow Shampoo - Geblondeerd haar - 1000 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 20 cent..

          Meer uit de serie Fanola No Yellow
          Slimmere styling met Dyson

          Vaak samen gekocht

          Fanola No Yellow Mask Cuidado Kur haarmasker - 1000 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 34 euro en 22 cent..

          Fanola No Yellow Masker Haarmasker Extra Violet Pigment - 350 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 22 euro en 61 cent..

          Fanola - Nutri Care Nourishing Conditioner

          De adviesprijs is De adviesprijs is 15 euro en 15 cent..

          Fanola No Yellow Care Conditioner Two-Phase Hair Conditioner Spray - 150 ml

          Fanola No Yellow Care Incredible Foam Conditioner - 250 ml

          De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 60 cent..

          Fanola Nutri Care Nourishing Shampoo - Met melkproteïne voor droog haar - 1000 ml

          Bekijk de hele lijst

          Hulp nodig bij het kiezen?