De Verzamelaars Camel Club-serie deel 2

David Baldacci

Camel Club

Taal: Nederlands

Afbeeldingen
Boek "De verzamelaars" door David Baldacci met een oog en gebouw op de omslag.
Een man met kort bruin haar en een hemd met ruitjes zit breed lachend op een trap.
Verteller(s):

Co de Kloet

NederlandsPaperback978902298946309 november 2006332 pagina's
David Baldacci

David Baldacci

David Baldacci is de succesvolle auteur van meer dan 30 thrillers, romans, jeugdthrillers en kinderboeken. Hij werd geboren in Virginia en studeerde politieke wetenschappen aan de Virginia Commonwealth University, waar hij cum laude afstudeerde, en rechten aan de University of Virginia. Tijdens deze periode begon hij met schrijven. Na zijn studies was hij negen jaar werkzaam als bedrijfsjurist en advocaat in Washington D.C. In 1996 debuteerde hij met Het recht van de macht en vanaf dat moment wijdde hij zich geheel aan het schrijven. Baldacci's werk is in 45 talen vertaald en wereldwijd zijn er meer dan 100 miljoen exemplaren van zijn boeken verkocht. Zijn debuut Absolute Power werd in 1997 verfilmd door en met Clint Eastwood. Met zijn Wish You Well Foundation strijdt Baldacci samen met zijn vrouw Michelle al jaar en dag tegen analfabetisme.
Alles van David Baldacci

Samenvatting

In Washington D.C. vinden kort na elkaar twee prominente figuren de dood. De een is Robert Bradley, Speaker of Congres, die wordt doodgeschoten tijdens een politieke bijeenkomst. De tweede dode is Jonathan DeHaven. Hij sterft onder mysterieuze omstandigheden op de afdeling Zeldzame Boeken van de Library of Congres, waarvan hij de directeur is.
Op het eerste gezicht hebben de twee gebeurtenissen niets met elkaar te maken. Maar wanneer DeHavens collega Caleb Shaw wordt aangesteld als executeur-testamentair van de privécollectie van DeHaven, komt hij met behulp van zijn vrienden van de Camel Club achter het bestaan van een spionagenetwerk waarin DeHaven verstrikt was geraakt. Onder leiding van de vroegere CIA-agent John Carr, beter bekend onder zijn pseudoniem Oliver Stone, gaan de mannen achter de moordenaar van Jonathan DeHaven aan. Hierbij krijgen zij hulp van de mooie, maar vooral ook geheimzinnige Annabella Conroy. Zij komen terecht in een wereld van zeldzame boeken, geheime codes en intriges op hoog niveau.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Uitvoering
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
09 november 2006
Aantal pagina's
332
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Vertaling

Eerste Vertaler

Rogier van Kappel

Tweede Vertaler

Rogier van Kappel

Originele titel
The Collectors

Betrokkenen

Hoofdauteur

David Baldacci

Verteller

Co de Kloet

Hoofduitgeverij

A.W. Bruna Uitgevers

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
A.W. Bruna Uitgevers
Fabrikant Adres
Postbus 51077 - 1007 EB - Amsterdam - NL
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
verkoop@awbruna.nl

Overige kenmerken

AI-gegenereerd
Nee
Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Kookboek
Nee
Porno
Nee
Product breedte
155 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
233 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
155 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
233 mm
Verpakkingsgewicht
576 g

EAN

EAN
9789022989463

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?

Boek

Beschikbaarheid

Leverbaar

Type boek

Paperback

Reviews

Gemiddeld 4,8 van de 5 sterren uit 13 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Pakkend!
4 december 201750-59 jaarJubbegaHeeft dit artikel gekochtZandstra
  • Goede kwaliteit

    Spannend tot het eind.

    Let op!
    15 november 201550-59 jaaremmeloordHeeft dit artikel gekochtSkinwalker
    • Goed plot
    • Meeslepend verhaal
    • Spannend

      lees eerst de Verraders,dan pas de Verzamelaars,wist ik ook niet ,maar dan word het duidelijker. Opnieuw een goed boek met de Camel-club in de hoofdrol. goed boek,goede verhaallijn,vol intriges,zoals je gewend bent van Baldacci.

      Zeer goed
      23 januari 2018Heeft dit artikel gekochtDanielle2805
      • Goede kwaliteit
      • Voordelige koop

        Positieve punten van dit artikel zijn: goede kwaliteit en voordelige koop.

        Weg nachtrust.......
        5 september 201760-69 jaarElst GldHeeft dit artikel gekochtThemaP
        • Goede kwaliteit
        • Voordelige koop
        • duurzaam

          Neem de tijd ervoor want je kunt het boek niet wegleggen.............

          Goede schrijver, spannend boek
          7 september 201650-59 jaarSonHeeft dit artikel gekochtJacquesBorn
          • Spannend

            Prima boeken met een mooie verhaallijn.

            Een must voor elke thrillerlezer!
            10 december 201570+ jaarBlaasveld (België)Heeft dit artikel gekochtjandumont
            • Fantasierijk
            • Goed plot
            • Meeslepend verhaal
            • Spannend
            • klein lettertype

            Zoals naar goede gewoonte een prachtig en spannend geschreven verhaal, ditmaal over de Camelclub, een verzameling van 4 goede vrienden. Dankzij hun vriendschap en het doorzettingsvermogen van Oliver Stone, lossen zij ook dit keer weer het misdadige raadsel op. Eens je begint te lezen, wil je het boek (zoals trouwens bij alle thrillers van David Baldacci) tot het einde uitlezen, om het plot te ontdekken. Weer een aanrader!


            Kies gewenste uitvoering

            Kies je uitvoering
            Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 20 euro en 28 cent.
            Voor 15:00 uur besteld, maandag in huis
            • Bestellen en betalen via bol

            • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door BoekenStad

            • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

            Bekijk retourvoorwaarden

            Bekijk extra partnervoorwaarden

            Bekijk ook eens

            Nash 2 - De terugkeer

            Antwoorden van het universum

            Politie niet betreden - No escape

            Akasha - De Akasha kronieken

            De Tussenruimte

            Anderen bekeken ook

            De Samenzwering

            Camel Club 1 - De samenzwering

            De verraders

            Camel Club 1 - De samenzwering

            Camel Club 2 - De verzamelaars

            Camel Club 3 - De verraders

            De Rechtvaardigen

            Camel Club 2 - De verzamelaars

            Camel club 4 - De rechtvaardigen

            Bekijk de hele lijst

            Over de serie Camel Club

            Regelmatig bespreekt Oliver Stone, ooit de gevaarlijkste geheim agent in dienst van de CIA, samen met zijn vrienden van de Camel Club hoe het Amerikaanse volk op de hoogte kan wor

            De Samenzwering

            De Verzamelaars

            De Samenzwering

            Meer uit de serie Camel Club

            Vaak samen gekocht

            De verraders

            Rechteloos

            De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 16 euro en 98 cent..

            De Samenzwering

            De Samenzwering

            De Rechtvaardigen

            Het proces

            Verkoop door bol
            Bekijk de hele lijst