Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 24 cm - Zwart

Tiger

Tiger Caddy

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

Tiger
Merk:

Tiger

RVSKleur: Zwart

Productbeschrijving

Wij hebben iets met de kleur zwart. Jij ook? Houd je badkamer opgeruimd met de handige Tiger Caddy douchemand. Deze Caddy is zo functioneel als zijn naam. De vlakke bodem met hoge rand zorgen ervoor dat de producten stevig in het rek blijven staan en de afwateringssleuven laten het water met gemak weglopen. De zachte afgewerkte hoeken zorgen ervoor dat je zonder gevaar voor eigen handen het mandje schoon kan maken. Wek jouw badkamer goals tot leven met deze stoere variant in zwart.

• Gemaakt van corrosiebestendig materiaal: langer te gebruiken in vochtige ruimtes
• Vlakke bodem en hoge rand waardoor de artikelen stabiel in de korf staan
• Snel en efficiënt schoonmaken dankzij de antibacteriële poedercoating
• De Caddy serie bestaat uit een breed assortiment aan douchemanden voor ieder gewenste toepassing
• Makkelijk op te hangen, inclusief bevestigingsmaterialen bestaande uit RVS schroeven en Fischer pluggen
• Schroeven niet zichtbaar na montage dankzij speciale schroefkapjes (deze zijn inbegrepen)
• Garantie: deze serie heeft 10 jaar garantie

Productspecificaties

Algemene kenmerken

Merk

Tiger

Kleur
Zwart
Stijl
Industrieel

Materiaal & afmetingen

Materiaal
RVS
Product hoogte
7 cm
Product breedte
24 cm
Product lengte
10.6 cm
Diepte
13.60 cm
Product gewicht
0.61 kg

Garantie

10 jaar
De geleverde producten niet zijn gebruikt corresponderend met de bestemming, sprake is van normale slijtage of breekbare onderdelen zoals glas en verlichting defect zijn door (een) breuk(en)
Carry-in

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Coram B.V.
Fabrikant Adres
Hogeweg 87-93, 5301 LK Zaltbommel, Nederland
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@coram.eu

Overige kenmerken

Aantal verdiepingen
1
MPN (Manufacturer Part Number)
1400030746
Max. belastbaar gewicht
5 kg
Ophangwijze
Schroeven
Plaatsing
Hangend
Telescopisch
Nee
Type badkamerrek
Doucherek
Verpakking breedte
129 mm
Verpakking hoogte
80 mm
Verpakking lengte
283 mm
Verpakkingsgewicht
0.74 kg
• Douchemand 24 cm • Afdekkapjes • Schroeven en Fischer pluggen • Handleiding
Vorm
Rechthoek

EAN

EAN
4008911400083

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Materiaal

RVS

Kleur

Zwart

Zonder boren

Met boren

Plaatsing

Hangend

Video

Reviews

Gemiddeld 4,6 van de 5 sterren uit 142 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Erg mooi en groot rekje
19 maart 201940-49 jaarDen HaagHeeft dit artikel gekochtRobberts34
  • Goede kwaliteit
  • mooie vormgeving
  • Praktisch
  • slaat snel wit uit door kalkaanslag

Hang het rekje niet in de straal van de douchekop of daar dicht in de buurt. Het rekje gaat snel uitslaan met kalk en uiteindelijk kreeg ik ook roest plekken

Valt erg tegen
28 oktober 202030-39 jaarRaymondKooi
    • mindere kwaliteit

    Zoals al in een eerdere review geschreven is (helaas heb ik de reviews niet gelezen...) slaat het zwarte rekje al vrij snel wit uit. Al na een paar keer douchen was dat het geval, terwijl het rekje na elke douchebeurt droog gemaakt wordt. En na ongeveer een maand brak ook nog de beugel af. Beroerde kwaliteit.

    Waardeloze rommel! Coating laat overal los
    7 juli 202330-39 jaarHeeft dit artikel gekochtPutty56

    Koop dit niet!. Zwarte coating laat binnen no time overal los!! Kwaliteit is schrikbarend slecht, zeker voor dit geld. BOL.com geeft vervolgens geen enkele service evenals Tiger. Als klant zelden zo onrechtvaardig behandeld!

    Mooi strak doucherek.
    8 januari 202030-39 jaarBeverenHeeft dit artikel gekocht1xuan
    • Goede kwaliteit
    • mooie vormgeving
    • Praktisch

      Stevig en mooi. Strakke uitstraling. Één en al top. Geplaatst bij de douche met kleefband. Product is groter dan verwacht er kan dus veel op. Superblij met mijn aankoop

      Tyger
      6 augustus 2019Heeft dit artikel gekochtE311
      • Goede kwaliteit
      • mooie vormgeving
      • Praktisch

        Dit doucherekje had ik al eerder moeten aanschaffen! We hadden eerst 1 met zuignappen maar dat viel steeds naar beneden! Echt een topper!

        mooi doucherekje met veel ruimte
        22 mei 2018Heeft dit artikel gekochthenkac15
        • Goede kwaliteit
        • mooie vormgeving
        • Praktisch
        • bevestiging schroeven aandraaien beetje krap

        Mooi doucherekje, kan er veel op kwijt. Enige minpunt is dat de schroeven er moeilijk in te draaien zijn, zowel met een hand- of een accuschroevendraaier. Dit komt door de beugel.


        Kies gewenste uitvoering

        Kies je kleur
        Kies je product breedte
        Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 36 euro en 89 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 95 cent..

        De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 95 cent..

        Op voorraadSelect
        Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
        Verkoop door bol
        • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

        • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

        • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

        • Dag en nacht klantenservice

        • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

        Bekijk retourvoorwaarden

        • Alleen standaard bezorgopties

        Bekijk ook eens

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 24 cm - RVS geborsteld

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 28 euro en 34 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 32 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 33 euro en 72 cent.

        Tiger Noon - Doucherek - Badkamerrek - Zonder boren - Boren of lijmen - RVS - Mat Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 53 euro en 10 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand hoek 22,4 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 44 euro en 55 cent.

        Anderen bekeken ook

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand met haak 32 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 43 euro en 23 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 32 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 33 euro en 72 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 24 cm - RVS geborsteld

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 28 euro en 34 cent.

        Tiger Caddy - Douchemand of Handdoekrek 35 cm - Zwart

        in prijs verlaagd

        De adviesprijs is De adviesprijs is 69 euro en 95 cent..

        Tiger Carv - Doucherek zonder boren – Douchemand wand – Zwart – 28 cm – Doucherekje met klikmechanisme

        De adviesprijs is De adviesprijs is 59 euro en 95 cent..

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand hoek 22,4 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 44 euro en 55 cent.

        Tiger Noon - Doucherek - Badkamerrek - Zonder boren - Boren of lijmen - RVS - Mat Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 53 euro en 10 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 24 cm - Chroom

        De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 95 cent..

        Sanics® Doucherek zonder boren – Zelfklevend badrek - Hangend Douchebakje - Douchemand – Doucherekje Zwart - Douche Rekje 30CM

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 19 euro en 75 cent.
        Bekijk de hele lijst

        Over de serie Tiger Caddy

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand hoek 18,4 cm - RVS - Chroom

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 37 euro en 70 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand hoek 22,4 cm - RVS geborsteld

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 39 euro en 55 cent.

        Tiger Caddy - Doucherek - Douchemand 32 cm - Chroom

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 38 euro en 69 cent.
        Meer uit de serie Tiger Caddy

        Vaak samen gekocht

        Tiger Urban - WC borstel met houder - Toiletborstel - Wandmontage - Zonder boren - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 26 euro en 68 cent.
        Verkoop door bol

        Tiger Bold - Wc rolhouder zonder klep - Zonder Boren - Toiletrolhouder - Boren of lijmen - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 21 euro en 55 cent.
        Verkoop door bol

        Tiger Bold - Handdoekhaken klein - ø 1,9 cm - 2 stuks - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 11 euro en 01 cent.
        Verkoop door bol

        Tiger Urban - Handdoekhaak groot (1x) - ø 5 cm - Inclusief 2 decorringen - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 12 euro en 74 cent.
        Verkoop door bol

        Tiger Urban - WC rolhouder met klep - Toiletrolhouder met klep - Zonder boren - Boren of lijmen - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 23 euro en 03 cent.
        Verkoop door bol

        Tiger Bold - Handdoekrek - 2-armig - Voor 2 handdoeken - 46,2 cm - Zwart

        Select-deal
        De prijs voor klanten met select is 47 euro en 65 cent.
        Verkoop door bol
        Bekijk de hele lijst

        Hulp nodig bij het kiezen?