TENA Discreet Normal - verbanden voor matig urineverlies - 72 stuks

TENA

TENA Discreet

TENA
Merk:

TENA

72 stuk(s)Mate van urineverlies: Matig urineverlies
  • Let op dit is een medisch hulpmiddel. We adviseren je om voor gebruik de bijsluiter en/of etiket informatie goed te lezen.

Productbeschrijving

TENA Discreet Normal - verbanden voor urineverlies - 72 stuks

TENA Discreet Normal biedt discrete en veilige bescherming voor matig urineverlies. Het zachte verband is ontworpen voor vrouwen met een gevoelige blaas en heeft een anatomische vorm met elastische zijkanten. Het biedt een uitstekend absorptievermogen en discrete bescherming voor elke dag. Dankzij de drievoudige bescherming worden lekken, geurtjes en vocht effectief tegengehouden, zodat je tot 12 uur lang droog blijft. TENA Discreet Normal is ideaal wanneer je last hebt van matig urineverlies, voor een zeker en veilig gevoel. Houdt je droog. Beschermt zoals TENA.

  • Tot 12 uur lang droog
  • Drievoudige bescherming tegen doorlekken, geurtjes en een vochtig gevoel
  • Parfumvrij
  • 3x duo-pack van 2x12 stuks = 72 verbanden

Productspecificaties

Productinformatie

Absorptieniveau
Normaal

Productinformatie

Verpakkingsgewicht
1196 g

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Verpakking hoogte
180 mm
Verpakking lengte
271 mm
Verpakking breedte
187 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Essity Netherlands B.V.
Fabrikant Adres
Arnhemse Bovenweg 120, 3708 AH Zeist
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
medical.cs.nl@essity.com

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
72 stuk(s)
CE Marking
https://media.s-bol.com/3XG0ZkVg5KDp/original.pdf
CE markering
Zichtbaar
Geschikt voor de nacht
Ja
Geslacht
Vrouwen
Mate van urineverlies
Matig urineverlies
Medisch hulpmiddel
Ja
Opslag condities
Droog bewaren
Richtlijn of Verordening voor Product Certificering
Medical Device Regulation 2017/745 (MDR)
Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel
Klasse | (s,m,r)
Type gezondheidsproduct
Medisch hulpmiddel
Type incontinentieproduct
Incontinentiepads

EAN

EAN
7322540885736

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Merk

TENA

Geslacht

Vrouwen

Absorptieniveau

Normaal

Mate van urineverlies

Matig urineverlies

Video

Reviews

Gemiddeld 4,4 van de 5 sterren uit 17 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Bezorging
21 april 202360-69 jaarHeeft dit artikel gekochtCeles22

product prima. Verzending slecht! Wordt niet discreet verpakt, dus iedereen kan zien wat er in zit. Als het dan ook nog bij de buren wordt bezorgt, vind ik dit rond uit slecht!

Tena
5 maart 2024Heeft dit artikel gekochtSannieB61
    • Geen omdoos of verpakkingsmateriaall

    Tena Lady incontinentiemateriaal besteld via Bol.com. De doos met incontinentiemateriaal werd zonder omdoos geleverd.

    21 oktober 2026Heeft dit artikel gekochtEtBloemendal

    Geeft een fijn gevoel. Ook als je weg moet. En makkelijk wissen.

    16 oktober 2026Heeft dit artikel gekochtKlaar1965

    Geen geur en wel zekerheid. Beetje prijzig, helaas

    26 september 2026Heeft dit artikel gekochtAnoniem

    Behoorlijk dik. Plakstrip trekt óf ondergoed stuk óf de pad, niet fijn.

    20 september 2026Heeft dit artikel gekocht77ML

    goed.


    Duurzaamheidskenmerken

    Milieubewust geproduceerd

    Dit artikel is milieubewust geproduceerd, te zien aan het keurmerk dat het draagt.

    Keur- of kenmerken

    Nordic Ecolabel

    Dit artikel heeft het keurmerk Nordic Ecolabel. Het voldoet hiermee aan milieu-eisen op ingrediënten en verpakkingen.

    Lees meer over duurzaamheidskenmerken

    Kies gewenste uitvoering

    Aantal artikelen in verpakking: 72
    Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 28 euro en 74 cent.
    De prijs van dit product is 18 euro en 59 cent.met Select
    40 cent per stuk

    100+ verkocht vorige maand

    Op voorraadSelect
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    • Bespaar direct € 10,15 met deze Select-deal
    • Select 90 dagen gratis proberen, daarna € 14,99 per jaar

    Opzeggen kan binnen 90 dagen

    Verkoop door bol
    • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

    • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

    • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

    Bekijk retourvoorwaarden

    • Dit is een hygiëne-artikel, je mag dit alleen terugsturen als je het niet open hebt gemaakt.

    Bekijk de retourvoorwaarden

    • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

    Bekijk ook eens

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies Dames Normal 96 Verbanden - Maandbox

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 20 euro en 99 cent.

    TENA Discreet Extra – verbanden voor matig urineverlies – 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.

    TENA Discreet Extra - verbanden voor matig urineverlies - 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 17 euro en 09 cent.

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies Dames Ultimate Nacht - 48 Verbanden - Maandbox

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 19 euro en 17 cent.

    Always Discreet Broekjes Voor Urineverlies Voor Dames Normal maat L x40

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 27 euro en 94 cent.

    TENA Discreet Protect+ Normal Night – nachtverbanden voor matig urineverlies – 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.

    Anderen bekeken ook

    TENA Discreet Extra – verbanden voor matig urineverlies – 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies Dames Normal 96 Verbanden - Maandbox

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 20 euro en 99 cent.

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies - Plus Long - Voordeelverpakking 8 x 10 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 20 euro en 99 cent.

    TENA Discreet Ultra Mini Plus – inlegkruisjes voor urineverlies – 144 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.

    TENA Discreet Extra - verbanden voor matig urineverlies - 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 17 euro en 09 cent.

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies Dames Ultimate Nacht - 48 Verbanden - Maandbox

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 19 euro en 17 cent.
    Bekijk de hele lijst

    Over de serie TENA Discreet

    TENA Discreet Mini Magic 34 stuks

    TENA Discreet ultra mini 28 stuks

    Meer uit de serie TENA Discreet

    Vaak samen gekocht

    TENA Discreet Extra – verbanden voor matig urineverlies – 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.
    Verkoop door bol

    TENA Lights Sensitive Long – inlegkruisjes voor urineverlies – 120 stuks

    Always Discreet Verband Voor Urineverlies Dames Normal 96 Verbanden - Maandbox

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 20 euro en 99 cent.
    Verkoop door bol

    TENA Discreet Extra Plus – verbanden voor matig tot zwaar urineverlies – 48 stuks

    De adviesprijs is De adviesprijs is 28 euro en 74 cent..

    TENA Lights Sensitive Normal – inlegkruisjes voor urineverlies – 144 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 14 euro en 39 cent.
    Verkoop door bol

    TENA Discreet Protect+ Normal Night – nachtverbanden voor matig urineverlies – 60 stuks

    Select-deal
    De prijs voor klanten met select is 18 euro en 59 cent.
    Verkoop door bol
    Bekijk de hele lijst
    Ontdek Wella Professionals