Talen Tools - Handvoegenmes - Voegenkrabber - Rvs - Klassiek

Talen Tools

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

Talen Tools
RVS
  • Let op! Dit product wordt geleverd zonder steel.

Productbeschrijving

Duurzaam onkruid verwijderen? Met een stevig essenhouten handvat en een scherp roestvast stalen krabber, beschik je met dit Talen Tools tuingereedschap over een handig hulpmiddel om onkruid te lijf te gaan. Werk laag bij de grond en ga nauwkeurig te werk bij het weghalen van onkruid tussen de voegen. Ook mos ga je tegen door regelmatig deze voegenkrabber te laten werken tussen de voegen van jouw tuintegels of oprittegels. Om comfortabel te werken is het aan te raden om een tuinknielkussen te gebruiken. Uiteraard is het ook mogelijk om voor klassieke kniebeschermers te kiezen. Je vindt beide opties terug in het assortiment van Talen Tools.

Voegenmes voor gebruik in bloempotten
Door het compacte formaat is dit handvoegenmes breed inzetbaar. Naast het behandelen van voegen, zet je dit voegenmes ook in om jouw bloempotten- of bakken onkruidvrij te maken. Benut de scherpe punt van het mes om onkruid met wortel en al af te snijden. Hoe meer je van de wortel verwijderd, hoe kleiner de kans is dat het onkruid snel weer terugkomt. Herhaal het onkruid wieden met enige regelmaat. Ook hiervoor geldt: hoe vaker je dit doet, hoe minder lang onkruid de tijd krijgt om te groeien.

Klassiek houten handvat
Het handvat bestaat uit sterk essenhout. Deze houtsoort is behandeld met een wax, waardoor vuil en vocht worden afgestoten. Bovendien ligt het hout prettig in de hand, waardoor het werken met deze handvoegenkrabber comfortabel blijft. Ben je klaar met het onkruid wieden? Het leren koordje geeft je de mogelijkheid om dit voegenkrabbertje aan een gereedschapshaak op te hangen. Zo voorkom je dat dit tuingereedschap kan slijten door contact met andere gereedschappen of met de grond.

Belangrijkste voordelen van het Talen Tools voegenmes

• Handig milieuvriendelijk hulpmiddel om onkruid te verwijderen
• Van roestvast staal
• Met sterk gewaxt essenhouten handvat

Over Talen Tools
Talen Tools levert en produceert tuingereedschap. Het uitgebreide assortiment varieert van spades tot snoeigereedschap. Met onder meer bijlen, schoppen, bezems, harken en schoffels vindt zowel de agrariër, hovenier, bouwvakker en tuinliefhebber hier genoeg keuze. Het familiebedrijf Talen Tools beschikt over meer dan 100 jaar ervaring. Zo weet jij als klant zeker dat jarenlange productkennis zorgt voor hoogwaardige kwaliteit van het assortiment.

Productspecificaties

Algemene kenmerken

EAN
8712448298520
Materiaal
RVS

Technische kenmerken

Inclusief steel
Nee

Productafmetingen

Verpakking hoogte
2.55 cm
Verpakking lengte
0.36 cm
Verpakking breedte
0.68 cm

Garantie

2 jaar

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Talen Tools
Fabrikant Adres
Burg. Janssenstraat 10, 7951TG, Staphorst
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@talentools.nl

Overige kenmerken

Verpakkingsgewicht
0.00 kg
1 RVS voegenkrabber met houten handvat en lederen ophangriempje

EAN

EAN
8712448298520

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Reviews

Nog geen reviews
Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 13 euro en 98 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 95 cent..

De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 95 cent..

Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol

  • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Bekijk retourvoorwaarden

Bekijk extra partnervoorwaarden

Bekijk ook eens

Anderen bekeken ook

Bekijk de hele lijst

Vaak samen gekocht

Talen Tools - Bladhark - Kunststof - Essenhouten steel - 120 cm

Talen Tools - Bezem - Rood - Harde haren - Houten steel - 120 centimeter

Benson Spade - gehard staal - ergonomisch - houten steel - 115 cm

De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 22 euro en 99 cent..

Talen Tools - X-bezem - Buiten - 40 cm - Rood/Zwart

Onkruidkrabbers - set van 2x - voegenkrabbers - metaal - 20 cm

Talen Tools - Handonkruidsteker - Verzinkt staal - Essenhouten handvat

Bekijk de hele lijst

Hulp nodig bij het kiezen?