Lutopets Papegaaienvoer - 15 kg - Zadenmengeling voor Grote Papegaaien - Met Doppinda's en Zonnepit - 14 Natuurlijke Ingrediënten
Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol
Productbeschrijving
Wil je precies weten wat er in het voer van je papegaai zit? Lutopets Papegaaienvoer is een zadenmengeling van 14 herkenbare ingrediënten, waaronder gestreepte en witte zonnepit, mais, dari, doppinda's en kempzaad. Op de zak staat de complete samenstelling met percentages. Het is een aanvullend diervoeder, geproduceerd in Nederland.
Voor welke papegaaien?
De mengeling is bedoeld voor grote papegaaien met een krachtige snavel, zoals de Amazone, Grijze Roodstaart (Jako), Ara en Eclectus. De doppinda's en grote Mais Plata-korrels zitten in de schil, zodat je vogel er zelf aan moet werken. Voor kleine parkieten en valkparkieten is dit voer niet geschikt: de zaden en noten zijn te groot en te vet voor hun formaat.
Wat zit erin
- Zaden en granen: zonnepit gestreept (28%), zonnepit wit (14%), mais (10%), dari rood (9%), tarwe (9%), gerst (7%), gepunte haver (5%) en boekweit (4%).
- Noten en extra's: pinda's (4%), doppinda's (4%), Mais Plata (2%), paddy rijst (2%), cardy (1%) en kempzaad (1%).
- Analyse: 13,3% ruw eiwit, 17,66% ruw vet en 15,00% ruwe celstof.
- Zonder toevoegingen: geen kleurstoffen en geen toevoegingsmiddelen.
Waarom kies je hiervoor?
Je ziet exact welke zaden en noten je papegaai eet, zonder vage mengelingen. De zaden in de schil geven je vogel iets te doen en passen bij zijn natuurlijke foerageergedrag. Met 15 kg heb je voor één grote papegaai ongeveer 2 tot 4 maanden voer in huis.
Zo geef je het
Bied de mengeling dagelijks aan in een schone, droge voerbak. Als richtlijn geef je een Amazone, Jako of Eclectus 30 tot 50 gram per dag en een Ara 50 tot 80 gram. Omdat het calciumgehalte (0,10%) en fosforgehalte (0,15%) laag zijn, vul je het dieet aan met vers fruit, groenten, kiemzaad, groene kruiden en een mineralenbron zoals sepia of kalksteen. Zorg altijd voor vers drinkwater. Stap je over van ander voer, meng dan 7 tot 10 dagen geleidelijk.
Inhoud en bewaren
Zak van 15 kg aanvullend diervoeder voor papegaaien. Bewaar de zak droog, koel en donker, buiten bereik van ongedierte. Vul voor dagelijks gebruik een afsluitbare voorraadbus, zodat de zaden met veel vet niet ranzig worden.
Productspecificaties
Productinformatie
- EAN
- 8721055252177
- Product gewicht
- 15 kg
Etiketinformatie
- Bijzonder voedingsdoel
- Niet van toepassing
- Analytische bestandsdelen
- Ruw eiwit 13,3%; Ruw vet 17,66%; Ruwe celstof 15,00%; Ruwe as 2,37%; Vocht 9,94%; Calcium 0,10%; Fosfor 0,15%; Natrium 0,05%; Magnesium 0,15%; Lysine 0,50%; Methionine 0,26%
- Toevoegingsmiddelen
- Geen toevoegingsmiddelen
- Voedingsadvies
- Bied de zadenmengeling dagelijks aan in een schone, droge voerbak. Richtlijn: grote papegaai (Amazone, Jako, Eclectus) 30-50 g per dag, Ara 50-80 g per dag. Pas de hoeveelheid aan op soort, gewicht en activiteit van je papegaai. Vul aan met vers fruit, groenten, kiemzaad, groene kruiden en een mineralenbron zoals sepia of kalksteen. Zorg altijd voor vers drinkwater. Bewaar het voer droog, koel en donker, buiten bereik van ongedierte.
- Voedingswaarde
- haver gepunt 5%Mais Plata 2%kempzaad 1%zonnepit wit 14%mais 10%gerst 7%boekweit 4%pinda's 4%doppinda's 4%paddy rijst 2%cardy 1%Samenstelling: zonnepit gestreept 28%dari rood 9%tarwe 9%
- Soort diervoeder
- Aanvullend diervoeder
Informatie over de fabrikant
- Fabrikant Naam
- LUTO Supplements B.V.
- Fabrikant Adres
- LUTO Supplements B.V., Paxtonstraat 17B, 8013 RP Zwolle, Nederland, tel. +31 38 303 2160
- E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
- klantenservice@luto-supplements.nl
Overige kenmerken
- Aantal consumenteneenheden (CE)
- 1
- Productgewicht in consumenteneenheid (CE)
- 15 kg
- Type vogel
- Papegaai
- Verpakking breedte
- 400 mm
- Verpakking hoogte
- 150 mm
- Verpakking lengte
- 300 mm
- Verpakkingsgewicht
- 15 kg
- Vochtgehalte
- 9.94 %
EAN
- EAN
- 8721055252177
Productveiligheid
De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid.
Je vindt dit artikel in
- Categorieën
- Beschikbaarheid
- Merk
- Gewicht verpakking
Documenten
Reviews
Op eerste zicht zag het er prima voer uit en begreep ik de negatieve revieuws helemaal niet. Echter nu denk ik er heel anders over, we merkten al dat er soort van schimmel in het voer zat later zagen we graanklanders ( snuitkevertjes) en zelfs maden!!! We hebben het voer weggegooid .
Kwamen na een tijdje meelmotten uit . Heel mijn keuken vergeven en mijn papegaai lijkt het niet echt te lusten . Blijft veel van liggen
Mijn groene vriend vind dit heerlijk
Vogels vind het lekker
vogels zijn er gek op.
Is prima voer, niets mis mee.
Bestellen en betalen via bol
Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol
Doordeweeks ook ’s avonds in huis

















