Ostiumhome® - Deurbeslag- Deurklink - Gun Metal - vierkante rozet - 145 mm - Anzio

Ostiumhome

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

Kruk/KrukPC-maat: Geen hartafstandSoort keurmerk: Geen keurmerkZamak

Productbeschrijving

Ostiumhome® - Deurbeslag - Deurklink - Gun Metal - Vierkante Rozet - 145 mm - Anzio

Creëer een samenhangend en stijlvol interieur met de Ostiumhome® Anzio deurklink in Gun Metal. Met zijn moderne uitstraling en hoogwaardige afwerking voegt deze deurklink een industriële, luxe touch toe aan je huis. Deze deurklink is de ideale keuze voor iedereen die functionaliteit en design wil combineren.

Waarom kiezen voor de Ostiumhome® Anzio deurklink?

● Elegant en modern design in Gun Metal, passend bij elk interieur.
● Eenvoudige installatie geschikt voor alle typen binnendeuren.
● Hoogwaardige materialen voor duurzaamheid en een lange levensduur.
● Gun Metal afwerking voor een robuuste en stijlvolle uitstraling.
● Geschikt voor links- en rechtsdraaiende deuren, wat flexibiliteit biedt.

Kwaliteit en duurzaamheid

De Ostiumhome® Anzio deurklink is vervaardigd uit hoogwaardig zamak, wat zorgt voor een stevige en duurzame constructie. De Gun Metal afwerking biedt niet alleen een unieke, industriële look, maar is ook krasbestendig, waardoor het deurbeslag er jarenlang als nieuw uitziet. Een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik in elke ruimte van je woning.

Eenvoudige installatie

Dankzij de gebruiksvriendelijke installatie-instructies monteer je de Ostiumhome® Anzio deurklink eenvoudig binnen enkele minuten. De set is geschikt voor deuren met een dikte van 20 tot 70 mm en kan zowel op DIN links- als DIN rechtsdraaiende deuren worden bevestigd. Zo is deze deurklink geschikt voor vrijwel elke binnendeur.

Functioneel en stijlvol

Met zijn strakke vierkante rozet en ergonomisch ontwerp biedt de Anzio deurklink een perfecte balans tussen functionaliteit en stijl. De rechte lijnen en de Gun Metal afwerking maken dit deurbeslag tot een blikvanger in elk interieur, van modern industrieel tot tijdloos klassiek. Met een universele maatvoering van 145 mm past de deurklink perfect bij zowel nieuwe als bestaande deuren.

Comfortabel in gebruik

Het ergonomische ontwerp van de Ostiumhome® Anzio zorgt voor een comfortabele grip en een soepele bediening. Hierdoor is het openen en sluiten van de deur moeiteloos. Deze deurklink is een praktische keuze voor verschillende ruimtes, zoals woonkamers, slaapkamers en badkamers.

Over Ostiumhome®

Ostiumhome® biedt een breed assortiment hoogwaardige en stijlvolle woonaccessoires. Met een focus op duurzaamheid en vakmanschap ontwerpt Ostiumhome® producten die zowel functioneel als visueel aantrekkelijk zijn. Voor wie op zoek is naar een betrouwbare en esthetische oplossing, is Ostiumhome® de perfecte keuze.

Specificaties

● Materiaal: Zamak
● Kleur: Gun Metal
● Afmetingen: L145 x H60 mm
● Geschikt voor: Binnendeuren
● Type deurbeslagset: Deurklink op rozet
● Vorm schild/rozet: Vierkant
● Uitvoering Schild/Rozet: Alleen krukrozet
● Type greep: Greep/Kruk
● Openingsrichting: DIN links/rechts
● Met kerntrekbeveiliging: Nee
● Minimale dikte deur: 20 mm
● Maximale dikte deur: 70 mm
● PC maat: 40 mm
● Product hoogte: 6 cm
● Product breedte: 14,5 cm
● Product gewicht: 680 g

Inhoud van de verpakking

● 2 x deurklinken (1 set)
● 2 x krukrozetten
● Bevestigingsmateriaal
● Installatiehandleiding

Kies voor een stijlvolle en praktische upgrade van je interieur met de Ostiumhome® Anzio deurklink in Gun Metal. Bestel vandaag nog en geniet van een perfecte combinatie van functionaliteit en design!

Productspecificaties

Algemene kenmerken

Kleur
Gun Metal
Materiaal
Zamak
Stijl
Industrieel
EAN
8720726545624
Soort keurmerk
Geen keurmerk

Specificaties Deurbeslagset

Geschikt voor type deur
Binnendeur
Type deurbeslagset
Deurklink op rozet
Vorm schild/rozet
Vierkant
Uitvoering Schild/Rozet
Alleen krukrozet
Type Greep
Kruk/Kruk
Openingsrichting
DIN links/rechts
Met kerntrekbeveiliging
Nee

Afmetingen

Minimale dikte deur
70 mm
Maximale dikte deur
20 mm
PC maat
Geen hartafstand
Product hoogte
6 cm
Product breedte
13 cm
Product lengte
13 cm
Product gewicht
300 kg

Verpakking

Verpakking breedte
75 cm
Verpakking hoogte
5 cm
Verpakking lengte
2 cm
Doos met verpakkingsmateriaal en bouten en bevestigingsmateriaal

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Ostiumhome
Fabrikant Adres
Peizerweg 97
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
klantenservice@ostiumhome.com

Overige kenmerken

1 jaar
MPN (Manufacturer Part Number)
8720726545624
Smaldeurbeslag
Nee
Taal handleiding
EngelsNederlands
Verpakkingsgewicht
600 g

EAN

EAN
8720726545624

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Kleur

Grijs

Type deurbeslagset

Deurklink op rozet

Uitvoering Schild/Rozet

Alleen krukrozet

Reviews

Gemiddeld 5,0 van de 5 sterren uit 23 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Slimme filters
Mooi design!
19 juli 202120-29 jaarGroningenMeneerL
  • functioneel
  • mooi materiaal
  • hoge kwaliteit
  • goede kleur

    Zeker aan te raden. Top kwaliteit.

    Tevreden over! Dank Ostium
    19 juli 202130-39 jaarHaarlemArendBoom
    • functioneel
    • soepel
    • mooi materiaal
    • hoge kwaliteit
    • goede kleur

      Na te hebben vergeleken tussen verschillende merken Deurkrukken was voor mij de keuze makkelijk te maken. Ze voelen steviger aan dan die van anderen terwijl de andere ook nog eens duurder waren. Het staat mooi stylish in het interieur zonder te veel op te vallen.

      Goede kwaliteit
      24 juli 202130-39 jaarAmsterdamKajdeboer
      • functioneel
      • mooi materiaal
      • hoge kwaliteit
      • goede kleur

        De deurkruk voelt stevig aan en heeft zeker een mooie toegevoegde waarde in het nieuwe huis.

        Erg mooi
        10 januari 202130-39 jaarBussumHenkDitzhuijzen
        • functioneel
        • mooi materiaal
        • hoge kwaliteit
        • goede kleur

          Heel blij mee! Ze maken het huis echt af. goede kwaliteit, alle 6 in goede orde ontvangen!

          Super blij mee!
          7 januari 202120-29 jaarHilversumEsmeeHilversum
          • mooi materiaal
          • hoge kwaliteit
          • goede kleur
          • mooie verpakking

            Ik was al een tijdje opzoek naar goede kwaliteit deurkrukken. Na de bestelling van Ostium te hebben ontvangen was ik erg blij verrast, het was goed en mooi verpakt en alles zat erbij, zelfs extra materiaal. De kleine verandering heeft een goede invloed op ons design in huis en we zullen jullie zeker aanraden!

            Staat geweldig!
            27 juli 202130-39 jaarLeeuwardenKennethVrolijk
            • functioneel
            • soepel
            • goede kleur

              Na lang zoeken de juiste deurkruk bij Ostium weten te vinden!


              Kies gewenste uitvoering

              Kies je kleur
              Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 29 euro en 95 cent.
              Uiterlijk 28 oktober in huis
              • Bestellen en betalen via bol

              • Inclusief verzendkosten, verstuurd door OstiumHome

              • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

              Bekijk retourvoorwaarden

              Bekijk extra partnervoorwaarden

              Bekijk ook eens

              Anderen bekeken ook

              Bekijk de hele lijst

              Vaak samen gekocht

              Vierkant Sleutelrozet - Gun Metal

              Ostiumhome® - Deurbeslag- Deurklink op kort schild met WC Slot 63 mm- Gun Metal - Novara

              Ostiumhome® - Deurbeslag- Deurklink op kort schild - Gun Metal - Novara

              Gun Metal Sleutelrozet - Rond

              Bekijk de hele lijst

              Hulp nodig bij het kiezen?