Hot Wheels 50-auto diecast - Cadeauverpakking - Speelgoedvoertuig

Hot Wheels

Hot Wheels Auto's

Hot Wheels
Uitgever:

Mattel

Personage:

Hot Wheels

Geschikt vanaf 3 jaarLengte: 3 cm
  • Bij dit artikel kan je niet kiezen welke variant je krijgt, deze worden willekeurig verstuurd. Het retourneren van deze artikelen is niet altijd mogelijk.

Productbeschrijving

Hot Wheels 50-auto diecast - Cadeauverpakking - Speelgoedvoertuig

  • Inclusief 50 verschillende Hot Wheels auto's.
  • Geweldig als beloning, uitdeelcadeautje of presentje.
  • Elke auto is afzonderlijk verpakt en voorzien van coole deco's.
  • De ultieme startset, inclusief Hot Wheels doos.
  • Begin snel met het verzamelen van Hot Wheels of breid je verzameling uit.

Hot Wheels auto's zijn een fantastische beloning! Elk van de 50 voertuigen uit deze Hot Wheels collectie is afzonderlijk verpakt en voorzien van een coole deco, waardoor ze de perfecte beloning zijn voor elke gelegenheid. Deze voertuigen zijn perfect als uitdeelcadeautje op een feestje of als speciale beloning voor een bijzonder kind. Deze set is de ultieme startersset en wordt geleverd met een Hot Wheels doos die gemakkelijk kan worden meegenomen. Afwijkende kleuren en versieringen mogelijk. Inclusief 50 verschillende Hot Wheels-auto's. Geweldig als beloning, uitdeelcadeautje of presentje. Elke auto is afzonderlijk verpakt en voorzien van coole deco's. De ultieme startersset, inclusief Hot Wheels-doos. Begin snel met het verzamelen van Hot Wheels of breid je verzameling uit.

Productspecificaties

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
2.62 kg

Productinformatie

Kleur
Verschillende kleuren
Materiaal
Kunststof
Voedingstype
Geen voedingstype

Technische specificaties

Aantal benodigde accu's/batterijen
0

Productinformatie

MPN (Manufacturer Part Number)
CGN22
EAN
0887961069280
Automerk
Geen automerk

Character

Personage
Hot Wheels

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Mattel B.V
Fabrikant Adres
Gondel 1, 1186 MJ Amstelveen, Nederland
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
https://service.mattel.com/

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
9 jaar
3 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
Geen
Accu/batterij code
Geen batterij
CE markering
Zichtbaar
Doelgroep
Kinderen
Geschikt voor racebaan
Ja
Geslacht
Jongens
Interactief effect
Nee
Personage van toepassing
Nee
Product breedte
7.5 cm
Product gewicht
50 kg
Product hoogte
2.5 cm
Product lengte
3 cm
Schaal
1:64
Taal handleiding
Nederlands
Type speelgoedvoertuig
Auto
Veiligheidswaarschuwingen
Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.
Verpakking breedte
236 mm
Verpakking hoogte
133 mm
Verpakking lengte
455 mm
eWaste
Nee

EAN

EAN
0887961069280

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Video

Reviews

Gemiddeld 4,3 van de 5 sterren uit 45 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Slimme filters
gewoon geweldig
25 augustus 201614-19 jaarkessel-dorpHeeft dit artikel gekochtninodonckers
  • Eindeloos speelplezier
  • Goede kwaliteit
  • Leuk ontwerp
  • Toezicht nodig

het hot wheels cadauset van 50 auto's is echt een geweldig kado. niet alleen voor kinderen ook voor volwassene verzamelaars. het is een goede start voor je verzameling en het geld is het echt waard

Enkel goed als start-up collectie
8 mei 201830-39 jaarJJRD14
  • Goede kwaliteit
  • komen per auto apart verpakt
  • de prijs varieerd heel fel

Volgens de website bevat de doos verschillende artikelen per doos. Ik bestel 2 dozen, blijken deze identiek hetzelfde te zijn. Ik wil 1 doos terug retour sturen, krijg ik het antwoord dat dit niet gaat.

Cadeau
14 september 201620-29 jaarBurgemeester ponseelelaan 14, GullegemHeeft dit artikel gekochtsnutns
  • Eindeloos speelplezier
  • Goede kwaliteit
  • Leuk ontwerp

    Perfect cadeau voor een kindje die graag met auto's speelt. Enorme diversiteit de kleine heeft er heel de dag mee kunnen spelen en kon zijn ogen niet geloven toen hij de doosjes meer bleef en bleef opennen.

    altijd dezelfde
    4 december 202560-69 jaarieperHeeft dit artikel gekochtiamme64
    • het produkt voldoet aan alle eisen
    • de inhoud is altrijd dezelfde

    ik heb reeds 3 dozen gekocht,niettegenstaande dat er verschillende zijn ,kreeg ik al 3x dezelfde

    Goede prijs met actie
    20 december 202220-29 jaarHeeft dit artikel gekochtJ0nasm

    3x besteld. echter wel elke keer zelfde inhoud. indien er nieuwe serie binnenkomt zou het wel fijn zijn moest dit vermeld kunnen worden. Dan bestel ik zeker opnieuw.

    Prijs ok helaas 2x zelfde
    2 mei 202630-39 jaarHeeft dit artikel gekochtChristophe
    • Prijs
    • Zelfde inhoud

    De prijs is echt top. Echter heel spijtig als je er 2 besteld voor 2 kids krijg je 2x dezelfde


    Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 69 euro en 99 cent. De adviesprijs is De adviesprijs is 119 euro en 99 cent..

    De adviesprijs is De adviesprijs is 119 euro en 99 cent..

    De prijs van dit product is 49 euro en 99 cent.met Select
    Op voorraadSelect
    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    • Bespaar direct € 20,00 met deze Select-deal
    • Select 90 dagen gratis proberen, daarna € 14,99 per jaar

    Opzeggen kan binnen 90 dagen

    Verkoop door bol
    • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

    • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

    • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

    • Dag en nacht klantenservice

    Bekijk retourvoorwaarden

    • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
    • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

    Bekijk ook eens

    Hot Wheels Diecast Cadeauset met 20 Auto's – 20-Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Speedway Oplegger Speelset - Speelgoedvoertuig

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 43 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Let's Race 8-pack - uit de Netflix serie

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Diecast - 5-pack Speelgoedvoertuigen - Willekeurige Set - Schaal 1:64

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 13 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Metalen Speelgoedauto's - Set van 6 Euro Style Voertuigen

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 28 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Ferrari - set van 5 metalen Ferrari speelgoedauto's

    De adviesprijs is De adviesprijs is 11 euro en 99 cent..

    Anderen bekeken ook

    Hot Wheels Diecast Cadeauset met 20 Auto's – 20-Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Cadeauset Met 10 Auto's - 10 Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 27 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Metalen Speelgoedauto's - Set van 6 Euro Style Voertuigen

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 28 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Ferrari - set van 5 metalen Ferrari speelgoedauto's

    De adviesprijs is De adviesprijs is 11 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Formula 1 Set van 10 speelgoedauto's van elk 2025 F1 Racing Team

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 23 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Speedway Oplegger Speelset - Speelgoedvoertuig

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 43 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Diecast - 5-pack Speelgoedvoertuigen - Willekeurige Set - Schaal 1:64

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 13 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Silver Series - Set van 6 Japanse Voertuigen

    De adviesprijs is De adviesprijs is 28 euro en 99 cent..

    Klein Toys Hot Wheels verzamelkoffer - geschikt voor max. 50 auto's - 26x8,5x37,5 cm - blauw

    De adviesprijs is De adviesprijs is 24 euro en 99 cent..

    Bekijk de hele lijst

    Over de serie Hot Wheels Auto's

    Hot Wheels Cadeauset Met 10 Auto's - 10 Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 27 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Diecast - 5-pack Speelgoedvoertuigen - Willekeurige Set - Schaal 1:64

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 13 euro en 99 cent..

    Hot Wheels Diecast Cadeauset met 20 Auto's – 20-Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    Meer uit de serie Hot Wheels Auto's

    Vaak samen gekocht

    Klein Toys Hot Wheels verzamelkoffer - geschikt voor max. 50 auto's - 26x8,5x37,5 cm - blauw

    De adviesprijs is De adviesprijs is 24 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol

    Hot Wheels Speedway Oplegger Speelset - Speelgoedvoertuig

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 43 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol

    Hot Wheels Diecast Cadeauset met 20 Auto's – 20-Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol

    Hot Wheels Cadeauset Met 10 Auto's - 10 Pack Speelgoedvoertuig

    De adviesprijs is De adviesprijs is 27 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol

    Klein Toys Hot Wheels - verzamelkoffer - geschikt voor 54 auto's

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 49 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol

    Hot Wheels City Ultiem T-Rex Transportvoertuig - Dino Hauler - 1:64

    tot 30% stapelkorting

    De adviesprijs is De adviesprijs is 99 euro en 99 cent..

    Verkoop door bol
    Bekijk de hele lijst