By Qubix - Optische Audio Kabel 90 graden stekker - Toslink Kabel - 1 meter - Nylon - Haaks roterend - Zwart audiokabel soundbar

By Qubix

Vraag het Shophulp, de AI-assistent van bol

By Qubix
Merk:

By Qubix

Lengte: 1 m

Productbeschrijving

Optische kabel van het merk By Qubix. Ga voor een mooie heldere geluidsbeleving!

Wil je geen compromissen sluiten als het gaat om de geluidskwaliteit van je home entertainment systeem? Dan is deze 1 meter lange haakse Toslink kabel van By Qubix precies wat je nodig hebt! Gemaakt van duurzaam nylon voor optimale signaaloverdracht, garandeert deze optische audiokabel een kristalhelder geluid. Upgrade vandaag nog je geluidservaring met deze hoogwaardige Toslink kabel!

Haal het beste geluid uit jouw apparaten met onze Toslink kabel!

Met een hoogwaardige nylon coating en een haakse aansluiting voor optimale flexibiliteit.

Geniet van kraakhelder geluid met onze optische audiokabel van 1 meter!

Door de optimale signaaloverdracht en afscherming van externe interferentie.

Upgrade jouw home entertainment systeem met de By Qubix optische kabel!

Voor een ultieme luisterervaring en compatibiliteit met al jouw audioapparaten.

Belangrijkste kenmerken

  • Met de By Qubix Toslink-kabel geniet je van perfecte geluidskwaliteit.
  • De optische audiokabel is 1 meter lang, ideaal voor elke opstelling.
  • De nylon coating zorgt voor extra stevigheid en bescherming.
  • Dankzij de haakse connector past de kabel makkelijk in elke hoek.
  • Geniet van ruisvrije overdracht van geluidssignalen.
  • De kabel is geschikt voor diverse audioapparaten.
  • De By Qubix Toslink-kabel is een must-have voor audiofielen.
  • Upgrade je geluidsinstallatie met deze hoogwaardige kabel.
Specificaties:
Kleur: Zwart
Lengte: 1 meter
Type: Optical cable met 90 graden hoek

Veel gestelde vragen:

Wordt de optische kabel geleverd met een garantie?
Ja, de optische kabel van By Qubix wordt geleverd met een garantie van 1 jaar.

Kan ik deze kabel ook gebruiken voor mijn home cinema systeem?
Ja, deze optische kabel is perfect geschikt voor home cinema-systemen en levert het beste geluid.

Hoe lang is de kabel precies?
De optische kabel heeft een lengte van 1 meter, wat ruim voldoende is voor de meeste situaties.

Kan ik deze kabel gebruiken voor mijn televisie en soundbar?
Ja, deze kabel is geschikt voor diverse apparaten zoals televisies, soundbars, DVD-spelers en gameconsoles.

Is deze optische kabel makkelijk aan te sluiten?
Ja, dankzij de haakse connector sluit je de kabel eenvoudig aan in lastige hoeken of kleine ruimtes.

Productspecificaties

Eigenschappen

Eerste aansluiting
Toslink
Tweede aansluiting
Toslink
Kabellengte
1 m
Kleur
Zwart
Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)
Verpakkingsgewicht
0 g

Productinformatie

EAN
8721308029334
1 jaar
Onjuist gebruik
Carry-in

Verpakking

Verpakking breedte
3 cm
Verpakking hoogte
1 cm
Verpakking lengte
11 cm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Webshop Facilities BV
Fabrikant Adres
De Huchtstraat 21, 1327EB Almere
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
service@webshopfacilities.nl

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
MPN (Manufacturer Part Number)
8721308029334
Type kabel
Optisch
Type kabel of converter
Kabel

EAN

EAN
8721308029334

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Kabellengte

Tot 1 meter

Toepassing kabel

Audio

Type Toslink kabel

Toslink mannelijk

Reviews

Gemiddeld 4,5 van de 5 sterren uit 2 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
24 september 2026Heeft dit artikel gekochtSteurius

Goed product, makelijk dat de stekker kan draaien en in hoek zit

17 juli 2026Heeft dit artikel gekochtPeter

Bestelling vlot gelukt, levering heel rap. Het is een goeie kabel! Is van stevige kwaliteit en toch ook mooi flexibel. Zeer tevreden. Aanrader.

Kies gewenste uitvoering

Kies je kleur
Kies je kabellengte
Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 16 euro en 95 cent.
Of bespaar 15% op de stuksprijs als je er 3 koopt
Op voorraad
Voor 20:30 uur besteld, morgen in huis
Kies je aantal:
10% korting
15% korting
  • Bestellen en betalen via bol

  • Inclusief verzendkosten, verstuurd door eCom Nederland

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

Bekijk retourvoorwaarden

Bekijk extra partnervoorwaarden

Bekijk ook eens

Optische kabel 2 meter - Optical audio kabel - Toslink optische kabel - Optische audiokabel - Toslink kabel

deal

De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 14 euro en 95 cent..

Drivv. Premium Toslink Optische Kabel - Optische Audiokabel - Optical Audio Kabel - Soundbar - Male to Male - 2 meter - Zwart

De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 15 euro en 99 cent..

Drivv. Premium Toslink Optische Kabel Nylon - Optische Audiokabel - Optical Audio Kabel - Male to Male - 2 meter - Zwart

De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 18 euro en 99 cent..

Anderen bekeken ook

Optische kabel 2 meter - Optical audio kabel - Toslink optische kabel - Optische audiokabel - Toslink kabel

deal

De meest getoonde prijs is De adviesprijs is 14 euro en 95 cent..

Bekijk de hele lijst

Vaak samen gekocht

Toslink Optische Adapter - Haaks - 90º

Digitale Toslink Optische Fiber Audio Splitter 1 naar 2 kabel Adapter voor DVD spelerwit

Nedis TosLink-Splitter - 2-wegs - Ingangen audio / video / data: TosLink Female - Uitgangen audio / video / data: 2x TosLink - Drukknop - Metaal - Zwart

De adviesprijs is De adviesprijs is 26 euro en 99 cent..

Ninzer Optische Kabel - 1.5 meter - Toslink Kabel - Digitale Audiokabel - S/PDIF Kabel - Voor Soundbar TV Receiver Home Cinema - Zwart

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 7 euro en 19 cent.
Bekijk de hele lijst