BONUSAN Multi Natal Actief – 60 Tabletten – Voor Zwangerschap en Borstvoeding – Met Folaat, IJzer, Vitamine D & Algen – Zonder Pure Vitamine A

We raden je aan om voor gebruik de verpakking te lezen. Mogelijk verschilt informatie op de productpagina van de werkelijke informatie op de productverpakkingen.
Productbeschrijving
Multi Natal Actief is een multivitamine speciaal ontwikkeld voor zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Zo bevat deze multi een uitgekiende mix van vitaminen, mineralen en algen die je rondom de zwangerschap kunt inzetten. Zo bevat het onder andere de B-vitamine folaat (actief foliumzuur) dat bijdraagt tot de groei van het kind tijdens de zwangerschap.
Waarom Multi Natal Actief van Bonusan?
De beste kwaliteit vitaminen en mineralen voor moeder en baby
Bevat extra ijzer, foliumzuur en vitamine D die een rol spelen in het proces van weefselgroei en -ontwikkeling
Vrij van DMAE en pure vitamine A en verrijkt met spirulina en chlorella
Bevat folaat (actief foliumzuur), vitamine B6 en B12, ijzer, vitamine D3 en vitamine C
Bevat taurine en de algen chlorella en spirulina, vrij van zware metalen
Bevat bètacaroteen i.p.v. vitamine A
Geschikt voor vegetariërs
Bevat geen conserveermiddelen, dierlijke substanties, gelatine, gist, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen
Gezondheidsclaims:
Folaat (actief foliumzuur) draagt bij tot de weefselgroei tijdens de zwangerschap
Zink draagt bij tot een normale vruchtbaarheid en voortplanting
Vitamine B6, folaat en B12 dragen bij aan de gemoedstoestand tijdens de zwangerschap
B6, B12, ijzer en vitamine C dragen bij aan het energieniveau tijdens de zwangerschap
Belangrijke specificaties:
• Folaat (als foliumzuur, 5MTHF-glucosamine, Quatrefolic®): 400 mcg – RI 200%
• IJzer (als ijzerfumaraat): 20 mg – RI 143%
• Vitamine D3 (als cholecalciferol) (600 IE): 15 mcg – RI 300%
• Natuurlijke bètacaroteen (waarvan vitamine A): 2,90 mg / 242 mcg
• Actief vitamine B6 (pyridoxaal-5'-fosfaat): 2,90 mg – RI 207%
• Actief vitamine B12 (methylcobalamine en adenosylcobalamine): 50 mcg – RI 2000%
• Vitamine C (als magnesiumascorbaat): 100 mg – RI 125%
• Choline: 25 mg
• Inositol: 15 mg
• PABA: 10 mg
• Taurine: 200 mg
• Natuurlijke gemengde tocoferolen: 20 mg
• Vitamine K2 (menaquinon-7, K2VITAL®): 30 mcg – RI 40%
• Calcium (uit oesterschelpen): 200 mg – RI 25%
• Magnesium (als magnesiumcarbonaat): 100 mg – RI 27%
• Zink (als zinkcitraat): 14 mg – RI 140%
• Jodium (uit Laminaria digitata): 120 mcg – RI 80%
• Chroom (als chroompicolinaat): 60 mcg – RI 150%
• Selenium (als seleno-L-methionine): 50 mcg – RI 91%
• Molybdeen (als ammoniummolybdaat): 12,50 mcg – RI 25%
• Bamboe-extract (75% silica): 15 mg
• MSM: 15 mg
• Spirulina: 25 mg
• Chlorella: 25 mg
• Bevat geen conserveermiddelen, dierlijke substanties, gelatine, gist, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen
• Geschikt voor: vegetariërs
• Allergenen: niet van toepassing
Veelgestelde vragen (FAQ):
Waarom geen pure vitamine A in dit supplement?
Deze multi is vrij van pure vitamine A en bevat in plaats daarvan bètacaroteen, een stof die je lichaam naar behoefte kan omzetten naar vitamine A. Zo krijg je precies binnen wat je nodig hebt en niets meer.
Wat maakt dit supplement geschikt voor zwangerschap en borstvoeding?
Multi Natal Actief is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die zwanger zijn, zwanger willen worden of borstvoeding geven. Deze multi voorziet jou en je baby van een waardevolle mix van vitaminen, mineralen en algen.
Wanneer start je met Multi Natal Actief?
Start met Multi Natal Actief op het moment dat je je kinderwens wilt gaan realiseren. Zodra je stopt met het geven van borstvoeding kun je overstappen op Multi Vital Forte Actief.
Gebruik en dosering:
• Tenzij anders aanbevolen, 2 maal daags een tablet tijdens of vlak na de maaltijd innemen
• Aanbevolen dosering niet overschrijden
Bewaaradvies:
• Droog en bij kamertemperatuur bewaren
Disclaimers:
Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Niet gebruiken bij mensen met leveraandoeningen.
Niet geschikt voor kinderen onder de 1 jaar.
Overleg bij gebruik van coumarinederivaten (antistollingsmiddelen) eerst met een arts of apotheker alvorens dit product te gebruiken.
Productspecificaties
Etiketinformatie
- Ingrediënten
- Oesterschelpgranulaat, magnesiumcarbonaat, vulstof (microkristallijne cellulose), taurine, magnesiumascorbaat, ijzerfumaraat, cholinebitartraat, natuurlijke gemengde tocoferolen, antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren), vulstof (hydroxypropylcellulose), zinkcitraat, D-alfa-tocoferylwaterstofsuccinaat, alfaliponzuur, bètacaroteen, Chlorella pyrenoidosa (bevat van nature sulfiet), Spirulina platensis (bevat van nature sulfiet), Laminaria digitata (kelp), nicotinamide, citrusbioflavonoïden, calcium-D-pantothenaat, Bambusa arundinacea, inositol, methylsulfonylmethaan, para-aminobenzoëzuur, koperbisglycinaat, seleno-L-methionine, natriumboraat, thiaminehydrochloride, cholecalciferol, mangaancitraat, riboflavine, D-biotine, pyridoxaal-5'-fosfaat, menaquinon-7, (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur/glucosaminezout, chroompicolinaat, adenosylcobalamine, methylcobalamine, ammoniummolybdaat, glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose, glycerol, hydroxypropylcellulose).
- Aantal artikelen in verpakking
- 1 stuk(s)
- Gebruiksaanwijzing
- Tenzij anders aanbevolen, 1 tot 3 maal daags een tablet tijdens of vlak na de maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
- Bijzondere Bewaarvoorschriften
- Droog en bij kamertemperatuur bewaren.
Productinformatie
- Maximale bewaartemperatuur
- 21 °C
- Type vitamine
- Multivitaminen
- Substantie
- Tablet
- Levensfase
- Zwangerschap en kinderwensVolwassenen
- Geslacht
- Vrouwen
- Veganistisch
- Nee
- Land van oorsprong
- Nederland
- NUT-nummer
- N.V.T.
- Bijsluiter
- Nee
- Taal handleiding
- Nederlands
Inhoud & afmetingen
- Inhoud
- 60 ml
- Verpakkingsgewicht
- 0.09 kg
- Verpakking breedte
- 48 mm
- Verpakking hoogte
- 47 mm
- Verpakking lengte
- 91 mm
Informatie over de fabrikant
- Fabrikant Naam
- Bonusan
- Fabrikant Adres
- Edisonstraat 64, 3281 NC Numansdorp, Nederland
- Fabrikantgegevens
- De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Overige kenmerken
- Aanbevolen dagelijkse dosering
- 1 maal daags 2 tabletten
- Allergenen
- Geen allergenen
- Doseringseenheid
- Tablet
- Risicowaarschuwing
- Niet gebruiken bij mensen met leveraandoeningen. Overleg bij gebruik van coumarinederivaten (antistollingsmiddelen) eerst met een arts of apotheker alvorens dit product te gebruiken.
- Samenstelling voedingssupplementen
- Natuurlijke bètacaroteen2,90 mgwaarvan vitamine A242 mcgVitamine B1 (als thiaminehydrochloride)6 mgRI 545%Vitamine B2 (als riboflavine)6 mgRI 429%Vitamine B3 (als nicotinamide)20 mgRI 125%Vitamine B5 (als calciumpantothenaat)15 mgRI 250%Actief vitamine B6 (als pyridoxaal-5'-fosfaat)2,90 mgRI 207%Actief vitamine B12 (als methylcobalamine en adenosylcobalamine/dibencozide)50 mcgRI 2000%Actief foliumzuur (als folaat, 5MTHF-glucosamine, Quatrefolic®)400 mcgRI 200%D-Biotine100 mcgRI 200%Choline (als cholinebitartraat)25 mgInositol15 mgPara-aminobenzoëzuur (PABA)10 mgVitamine C (als magnesiumascorbaat)100 mgRI 125%Citrusbioflavonoïden (gestandaardiseerd op minimaal 95% hesperidine)10 mgVitamine D3 (als cholecalciferol) (600 IE)15 mcgRI 300%Natuurlijke vitamine E (als D-alfa-tocoferylwaterstofsuccinaat) (30 IE)25 mg - aTERI 208%Natuurlijke gemengde tocoferolen20 mgVitamine K2 (als menaquinon-7, K2VITAL®)30 mcgRI 40%Calcium (uit oesterschelpen)200 mgRI 25%Magnesium (als magnesiumcarbonaat)100 mgRI 27%IJzer (als ijzerfumaraat)20 mgRI 143%Zink (als zinkcitraat)14 mgRI 140%Mangaan (als mangaancitraat)2 mgRI 100%Borium (als natriumboraat)1 mgKoper (als koperbisglycinaat)1 mgRI 100%Jodium (uit Laminaria digitata, kelp)120 mcgRI 80%Chroom (als chroompicolinaat)60 mcgRI 150%Selenium (als seleno-L-methionine)50 mcgRI 91%Molybdeen (als ammoniummolybdaat)12,50 mcgRI 25%Taurine200 mgAlfaliponzuur30 mgBamboe tabashir extract (Bambusa arundinacea), gestandaardiseerd op minimaal 75% silica15 mgMethylsulfonylmethaan (MSM)15 mgChlorella alg (Chlorella pyrenoidosa) (gebroken celwand)25 mgSpirulina alg (Spirulina platensis)25 mg
- Smaak
- Neutraal
- Verpakkingsniveau
- Single item
EAN
- EAN
- 8711827007234
Productveiligheid
De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid.
Je vindt dit artikel in
- Merk
- Substantie
- Geslacht
- Geschikt voor levensfase
Documenten
Video
Kies gewenste uitvoering
Bestellen en betalen via bol
Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol
- Doordeweeks ook ’s avonds in huis
- Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)
Bekijk ook eens
Anderen bekeken ook
Vaak samen gekocht
Davitamon Vitamine C Forte + Extra vitamine D3 Time-Release- 42 Tabletten - Voedingssupplement
Davitamon Energie Boost Forte - multivitamine - bosvruchten - 40 tabletten
Davitamon Vitamine C forte + vitamine D3 - 15 bruistabletten - Voedingssupplement













