BONUSAN Multi Natal Actief – 60 Tabletten – Voor Zwangerschap en Borstvoeding – Met Folaat, IJzer, Vitamine D & Algen – Zonder Pure Vitamine A

Bonusan

Bonusan
Merk:

Bonusan

MultivitaminenZwangerschap en kinderwens, VolwassenenSubstantie: Tablet1 stuk(s)
  • We raden je aan om voor gebruik de verpakking te lezen. Mogelijk verschilt informatie op de productpagina van de werkelijke informatie op de productverpakkingen.

Productbeschrijving

Multi Natal Actief is een multivitamine speciaal ontwikkeld voor zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Zo bevat deze multi een uitgekiende mix van vitaminen, mineralen en algen die je rondom de zwangerschap kunt inzetten. Zo bevat het onder andere de B-vitamine folaat (actief foliumzuur) dat bijdraagt tot de groei van het kind tijdens de zwangerschap.

Waarom Multi Natal Actief van Bonusan?
De beste kwaliteit vitaminen en mineralen voor moeder en baby
Bevat extra ijzer, foliumzuur en vitamine D die een rol spelen in het proces van weefselgroei en -ontwikkeling
Vrij van DMAE en pure vitamine A en verrijkt met spirulina en chlorella
Bevat folaat (actief foliumzuur), vitamine B6 en B12, ijzer, vitamine D3 en vitamine C
Bevat taurine en de algen chlorella en spirulina, vrij van zware metalen
Bevat bètacaroteen i.p.v. vitamine A
Geschikt voor vegetariërs
Bevat geen conserveermiddelen, dierlijke substanties, gelatine, gist, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen

Gezondheidsclaims:
Folaat (actief foliumzuur) draagt bij tot de weefselgroei tijdens de zwangerschap
Zink draagt bij tot een normale vruchtbaarheid en voortplanting
Vitamine B6, folaat en B12 dragen bij aan de gemoedstoestand tijdens de zwangerschap
B6, B12, ijzer en vitamine C dragen bij aan het energieniveau tijdens de zwangerschap

Belangrijke specificaties:
• Folaat (als foliumzuur, 5MTHF-glucosamine, Quatrefolic®): 400 mcg – RI 200%
• IJzer (als ijzerfumaraat): 20 mg – RI 143%
• Vitamine D3 (als cholecalciferol) (600 IE): 15 mcg – RI 300%
• Natuurlijke bètacaroteen (waarvan vitamine A): 2,90 mg / 242 mcg
• Actief vitamine B6 (pyridoxaal-5'-fosfaat): 2,90 mg – RI 207%
• Actief vitamine B12 (methylcobalamine en adenosylcobalamine): 50 mcg – RI 2000%
• Vitamine C (als magnesiumascorbaat): 100 mg – RI 125%
• Choline: 25 mg
• Inositol: 15 mg
• PABA: 10 mg
• Taurine: 200 mg
• Natuurlijke gemengde tocoferolen: 20 mg
• Vitamine K2 (menaquinon-7, K2VITAL®): 30 mcg – RI 40%
• Calcium (uit oesterschelpen): 200 mg – RI 25%
• Magnesium (als magnesiumcarbonaat): 100 mg – RI 27%
• Zink (als zinkcitraat): 14 mg – RI 140%
• Jodium (uit Laminaria digitata): 120 mcg – RI 80%
• Chroom (als chroompicolinaat): 60 mcg – RI 150%
• Selenium (als seleno-L-methionine): 50 mcg – RI 91%
• Molybdeen (als ammoniummolybdaat): 12,50 mcg – RI 25%
• Bamboe-extract (75% silica): 15 mg
• MSM: 15 mg
• Spirulina: 25 mg
• Chlorella: 25 mg
• Bevat geen conserveermiddelen, dierlijke substanties, gelatine, gist, synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen
• Geschikt voor: vegetariërs
• Allergenen: niet van toepassing

Veelgestelde vragen (FAQ):
Waarom geen pure vitamine A in dit supplement?
Deze multi is vrij van pure vitamine A en bevat in plaats daarvan bètacaroteen, een stof die je lichaam naar behoefte kan omzetten naar vitamine A. Zo krijg je precies binnen wat je nodig hebt en niets meer.

Wat maakt dit supplement geschikt voor zwangerschap en borstvoeding?
Multi Natal Actief is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die zwanger zijn, zwanger willen worden of borstvoeding geven. Deze multi voorziet jou en je baby van een waardevolle mix van vitaminen, mineralen en algen.

Wanneer start je met Multi Natal Actief?
Start met Multi Natal Actief op het moment dat je je kinderwens wilt gaan realiseren. Zodra je stopt met het geven van borstvoeding kun je overstappen op Multi Vital Forte Actief.

Gebruik en dosering:
• Tenzij anders aanbevolen, 2 maal daags een tablet tijdens of vlak na de maaltijd innemen
• Aanbevolen dosering niet overschrijden

Bewaaradvies:
• Droog en bij kamertemperatuur bewaren

Disclaimers:
Voedingssupplementen zijn geen vervanging van een gevarieerde voeding.
Niet gebruiken bij mensen met leveraandoeningen.
Niet geschikt voor kinderen onder de 1 jaar.
Overleg bij gebruik van coumarinederivaten (antistollingsmiddelen) eerst met een arts of apotheker alvorens dit product te gebruiken.

Productspecificaties

Etiketinformatie

Ingrediënten
Oesterschelpgranulaat, magnesiumcarbonaat, vulstof (microkristallijne cellulose), taurine, magnesiumascorbaat, ijzerfumaraat, cholinebitartraat, natuurlijke gemengde tocoferolen, antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren), vulstof (hydroxypropylcellulose), zinkcitraat, D-alfa-tocoferylwaterstofsuccinaat, alfaliponzuur, bètacaroteen, Chlorella pyrenoidosa (bevat van nature sulfiet), Spirulina platensis (bevat van nature sulfiet), Laminaria digitata (kelp), nicotinamide, citrusbioflavonoïden, calcium-D-pantothenaat, Bambusa arundinacea, inositol, methylsulfonylmethaan, para-aminobenzoëzuur, koperbisglycinaat, seleno-L-methionine, natriumboraat, thiaminehydrochloride, cholecalciferol, mangaancitraat, riboflavine, D-biotine, pyridoxaal-5'-fosfaat, menaquinon-7, (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur/glucosaminezout, chroompicolinaat, adenosylcobalamine, methylcobalamine, ammoniummolybdaat, glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose, glycerol, hydroxypropylcellulose).
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Gebruiksaanwijzing
Tenzij anders aanbevolen, 1 tot 3 maal daags een tablet tijdens of vlak na de maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Droog en bij kamertemperatuur bewaren.

Productinformatie

Maximale bewaartemperatuur
21 °C
Type vitamine
Multivitaminen
Substantie
Tablet
Levensfase
Zwangerschap en kinderwensVolwassenen
Geslacht
Vrouwen
Veganistisch
Nee
Land van oorsprong
Nederland
NUT-nummer
N.V.T.
Bijsluiter
Nee
Taal handleiding
Nederlands

Inhoud & afmetingen

Inhoud
60 ml
Verpakkingsgewicht
0.09 kg
Verpakking breedte
48 mm
Verpakking hoogte
47 mm
Verpakking lengte
91 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Bonusan
Fabrikant Adres
Edisonstraat 64, 3281 NC Numansdorp, Nederland
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen dagelijkse dosering
1 maal daags 2 tabletten
Allergenen
Geen allergenen
Doseringseenheid
Tablet
Risicowaarschuwing
Niet gebruiken bij mensen met leveraandoeningen. Overleg bij gebruik van coumarinederivaten (antistollingsmiddelen) eerst met een arts of apotheker alvorens dit product te gebruiken.
Samenstelling voedingssupplementen
Natuurlijke bètacaroteen2,90 mgwaarvan vitamine A242 mcgVitamine B1 (als thiaminehydrochloride)6 mgRI 545%Vitamine B2 (als riboflavine)6 mgRI 429%Vitamine B3 (als nicotinamide)20 mgRI 125%Vitamine B5 (als calciumpantothenaat)15 mgRI 250%Actief vitamine B6 (als pyridoxaal-5'-fosfaat)2,90 mgRI 207%Actief vitamine B12 (als methylcobalamine en adenosylcobalamine/dibencozide)50 mcgRI 2000%Actief foliumzuur (als folaat, 5MTHF-glucosamine, Quatrefolic®)400 mcgRI 200%D-Biotine100 mcgRI 200%Choline (als cholinebitartraat)25 mgInositol15 mgPara-aminobenzoëzuur (PABA)10 mgVitamine C (als magnesiumascorbaat)100 mgRI 125%Citrusbioflavonoïden (gestandaardiseerd op minimaal 95% hesperidine)10 mgVitamine D3 (als cholecalciferol) (600 IE)15 mcgRI 300%Natuurlijke vitamine E (als D-alfa-tocoferylwaterstofsuccinaat) (30 IE)25 mg - aTERI 208%Natuurlijke gemengde tocoferolen20 mgVitamine K2 (als menaquinon-7, K2VITAL®)30 mcgRI 40%Calcium (uit oesterschelpen)200 mgRI 25%Magnesium (als magnesiumcarbonaat)100 mgRI 27%IJzer (als ijzerfumaraat)20 mgRI 143%Zink (als zinkcitraat)14 mgRI 140%Mangaan (als mangaancitraat)2 mgRI 100%Borium (als natriumboraat)1 mgKoper (als koperbisglycinaat)1 mgRI 100%Jodium (uit Laminaria digitata, kelp)120 mcgRI 80%Chroom (als chroompicolinaat)60 mcgRI 150%Selenium (als seleno-L-methionine)50 mcgRI 91%Molybdeen (als ammoniummolybdaat)12,50 mcgRI 25%Taurine200 mgAlfaliponzuur30 mgBamboe tabashir extract (Bambusa arundinacea), gestandaardiseerd op minimaal 75% silica15 mgMethylsulfonylmethaan (MSM)15 mgChlorella alg (Chlorella pyrenoidosa) (gebroken celwand)25 mgSpirulina alg (Spirulina platensis)25 mg
Smaak
Neutraal
Verpakkingsniveau
Single item

EAN

EAN
8711827007234

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Substantie

Tablet

Geslacht

Vrouwen

Geschikt voor levensfase

Volwassenen

Video

Kies gewenste uitvoering

Aantal artikelen in verpakking: 1
Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 34 euro en 99 cent.
Op voorraadSelect
Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
  • Bestellen en betalen via bol

  • Inclusief verzendkosten, verstuurd door bol

  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

Bekijk retourvoorwaarden

Bekijk extra partnervoorwaarden

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

Bekijk ook eens

Anderen bekeken ook

Bekijk de hele lijst
Nachtrust begint met Valdispert

Vaak samen gekocht

Medela Moedermelk Bewaarflesjes – BPA‑vrij – 150 ml – Set van 3x 150 ml

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 11 euro en 89 cent.
Verkoop door bol

Davitamon Calcium met vitamine D3 - Pepermuntsmaak - Voedingssupplement

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 6 euro en 21 cent.
Verkoop door bol

Davitamon Energie Boost Bruistabletten - Multivitaminen - 20 stuks

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 5 euro en 62 cent.
Verkoop door bol

Davitamon Vitamine C Forte + Extra vitamine D3 Time-Release- 42 Tabletten - Voedingssupplement

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 5 euro en 81 cent.
Verkoop door bol

Davitamon Energie Boost Forte - multivitamine - bosvruchten - 40 tabletten

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 7 euro en 51 cent.
Verkoop door bol

Davitamon Vitamine C forte + vitamine D3 - 15 bruistabletten - Voedingssupplement

Select-deal
De prijs voor klanten met select is 3 euro en 09 cent.
Verkoop door bol
Bekijk de hele lijst

Hulp nodig bij het kiezen?